Alonso ukazuje na seba aj Hamiltona: Bez auta nezmôžete nič | Magazín F1 - F1online.sk

Jednou z najväčších výhrad fanúšikov voči šprintom je, že pred hlavnými pretekmi sa vďaka nim utrasie štartové pole podľa výkonnosti. Šprinty v skutočnosti nahrávajú do karát silným tímom, ktoré ešte pred hlavnými pretekmi vedia napraviť svoje chyby z kvalifikácie. Fernanda Alonsa to však nevyrušilo, presne to aj čakal.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/62003/alonso-ukazuje-na-seba-aj-hamiltona-bez-auta-nezmozete-nic

Ano, taková je F1. Jezdec něco zmůže, ale hlavní rozdíl dělá většinou auto.

1 Like

Povedal presne to čo si drvivá väčšina fanúšikov myslí a vie už dávno, len Ham-fan to nie a nie pochopiť :slightly_smiling_face:

1 Like

fanusikovia hamiltona tvrdia ze vyhral tituly v pomalsom monoposte? nevsimol som si.
preco sem pises svoje vlastne milne usudky ako fakty?

Hah, konečně to řekl ten, který je považován za jednoho z nejlepších jezdců - bez nejlepšího auta nevyhráváte. Nikdo.

Tenhle článek si musím uložit. :grinning:

3 Likes

Som nevedel ze si fanusik LH. Ale podla toho IQ to tak sedi ako pises.

To je samozrejme ze ani ten najlepsi nevyhra v slabom aute. Vsetko musi do seba zapadat. Najlepsi pilot, najlepsie auto a najlepsi tím s najlepsou strategiov a az potom prichadzaju tituli

Neviem ci ma alebo nema slabe auto ale na Ferrari a RB sa urcite nechyta. A je pravda ze nema skusenosti s jazdou v slabom aute kedze doteraz jazdil v takom ktore mu pasovalo a bolo rychle a ovladatelne. Samozrejme ze mu to musi nejaku dobu trvat pokedy si zvykne na iny styl jazdy

Ano so slabym autom sa titul vyhrat neda. Rozdiel je len v tom, ze od Mercedesu Hamilton dostal auto, s ktorym by vyhral kazdy druhy pilot v poli, taky malo to auto naskok.

Hamilton je bezpochyby dobry a rychly pilot, ale ze zatial dobehol Schumachera s poctom titulov neznamena, ze je najlepsi

2 Likes

To tedy ani neznamená, že je Schumacher nejlepší.

Osobně považuji za nejlepší jezdce ty v 50. a 60. letech, a konkrétně pak Fangia.

Dovolím si v tomto prípade nesúhlasiť: Fakty sezóna 2007. Kimi 4x 1.miesto. , (Ferrari) Felipe 5x 1. Miesto (Ferrari) Lewis 6x 1. Miesto (McLaren) Fernando: 2x 1.miesto (McLaren). Obidva tímy mali na to aby získali titul a hľa získal ho Kimi a to mal len 4x 1. Miesto

Tak o tom niet pochýb v tých rokoch kde bezpečnosť nebola na takej vysokej úrovni ako teraz a on získal 5 titulov kde bola tenká hranica medzi výťazstvom a smrťou si zaslúži určite uznanie.

1 Like

Parc fermé v akci. :slight_smile:

Ano, ale rok 2007 je jedna z mála sezón, kdy měly 2 týmy vyrovnaný vůz. Navíc je zřejmé, že McLaren absolutně nezvládnul management s jezdci.

Na túto som si spomenul kvôli nízkemu bodovému rozdielu medzi jazdcami tuším aj sezóna 2008 bola podobná tam ale titul získal Lewis na úkor Felipeho

Kdyby sedel ve viteznem aute nikdy by takove vety nevyslovil, ale chodil po padocku nafuceny jak krocan, takova je F1 taky kamo…

Kto nechce nepochopí :grinning: pohoda, ja sa nehádam :wink:

Aj tebe príjemný deň , len sa nerozčuluj lebo ti praskne žilka :+1:

praveze si napisal hlupost a ked som ta upozornil, pises ze nechapem :smiley:
zjavne si asi ty sam nepochopil vlastne slova, ked na ne reagujes uplne odlisne

ty asi fakt nevieš čítať alebo nechceš a len si ideš svoje :grinning:

“Alonso ukazuje na seba aj Hamiltona: Bez auta nezmozete nic”

Kto nechape ? Ja tvrdim ze kazdy fausik mercedesu ma rovnaky nazor na zisk titulov ? NIE TY TO TVRDIS !

Zobud sa chlapec.