Alonso si po kvalifikácii odfúkol: V nedeľu nech je radšej väčšia nuda | Magazín F1 - F1online.sk

Fernando Alonso piate miesto a Esteban Ocon osemnáste, Lando Norris šieste miesto a Daniel Ricciardo sedemnáste. Boj o štvrté miesto Pohára konštruktérov je nesmierne zaujímavý a ani v Singapure tomu nie je inak. Oba tímy priniesli do Singapuru vylepšenia, ale v takých podmienkach, aké v sobotu panovali, rozhoduje skôr načasovanie a sebadôvera pilota. A Fernando Alonso ani dnes nezaprel svojho jazdeckého génia.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/77696/alonso-si-po-kvalifikacii-odfukol-v-nedelu-nech-je-radsej-vacsia-nuda

No nevím Fernando, moc klidu to zítra asi taky nebude :sweat_smile: Odstupem asi nejlepší kvalifikace pro Alonsa v Alpine, i když v Kanadě to stačilo na lepší pozici. Oconovi brzdy nebudu posuzovat protože v těchto podmínkách v ostrém kole je ztráta sekundy na Alonsa docela normální, letos si s mokrem moc nerozumí. Hlavně v prvních kolech.

Řekl bych, že Kanada byla lepší. Tam byl přímo v boji o PP.

Dojmově asi jo, i s Austrálií kde měl ale žel ten problém s motorem. Jen že ten odstup teď dopadl nejlépe. Ale na druhou kdyby dojel to své kolo Verstappen tak by to hned skočilo jinam :slightly_smiling_face:

Jak je ten sport zvláštní… :smiley: časově nejlepší kvalda, ale pocitově jsem ho cítil v Kanadě daleko blíž. :smiley:
Třeba 70-30 pro Verstappena… 30% že bude PP v Kanadě, ale dnes ani na vteřinu ani na 1% jsem Alonsa na PP neviděl.

Jinak našel jsem skvělou fotku. Bravůrní práce.
https://twitter.com/autosport

1 Like

Člověče myslím že na PP byl během Q3 asi 3x, snad nekecám :slightly_smiling_face: Ono jak to zrychlovalo tak tam byly úseky kdy byl Alonso nej.

To jo, tohle je povedený zobrazení :+1:

Já vím, že tam vždycky problikl, ale věděl jsem, že ten další ho hned překoná… v Kanadě jsem veděl, že ho dá maximalně Verstappen.

Ešte tam mohli vzadu ukázať, ako Max zatáča do boxov :smiley: .

1 Like

Keby mal teraz Alonso auto Ferrari tak už sa tešíme z titulu Ferrari on by aj tých strategov presvedčil kedy má ísť do boxov

1 Like