Alonso radí Hamiltona medzi najlepších, no jedným dychom dodáva: Mal aj kusisko šťastia | Magazín F1 - F1online.sk

No a to si nespomenul že už od roku 1997 bojoval Schumacher o titul prakticky až do konca sezóny a to nemal ani náhodou najlepšie auto

No neviem, ci je stastie jazdit v Red Bulle ked je tam Max.
To je dobrovolna pozicia nosica vody.

Presne tak Puffe, sam by som to lepsie nenapisal :slight_smile:

Tak ja si vôbec nemyslím že prestup do Mercedesu bol pre hamiltona riziko… Mercedes mali jedno z najrýchlejších áut už keď tam prestupoval, Mercedes mal brutálne problémy s pneumatikami niečo na štýl Ferrari v posledných dvoch sezónach, zamakali na tom a aj preto boli od roku 2014 dominantný… veľa ľudí zabúda na to ako Mercedes pracoval od roku 2014 s pneumatikami…

Tak mi napiš, co tě v životě trápí a můžeme to nějak řešit.
Je to nemoc dnešní doby, takže se za to nemusíš stydět. Takových bude víc a víc.

Před 8 lety jsem byl taky na 4-5 sezeních.

Asi jako nosil Ricci Vettelovi, Kvjat Riccimu, Ricci Maxovi a Peréz letos taky moc nenosí.

Davide, rec je o Maxovi a aktualnej pozicii druheho jazdca RB.
Pockaj do septembra, potom uvidis ten rozdiel Max-Sergio.
Aj ked by som si samozrejme prial aby Sergio realne utocil na titul, Max to nedovoli.
Tak ako Lewis Valterimu.

No ty jsi psal o nošení vody a na to já reaguju, protože s tím dlouhodobým narativem toho, že RB má jasnou jedničku, nesouhlasím.

Sergio letos zase prohraje ale kvůli tomu že je slabší, nikoliv nutně kvůli tomu že to tak RB zařídí

1 Like

No to si zase nemyslím, Mercedes 2012 byl slušnej shit. Pamatuju si jak se Shumi loučil a byla to bolest pozorovat. Nicméně ano, hned další rok byly o level výš a za další rok byli super dominantní.