Alonso po premiére v Aston Martine žiari spokojnosťou: Bol som príjemne prekvapený | Magazín F1 - F1online.sk

No ale taky to není čistá ukázka techniky, ale kdo tu techniku ovladal

Však já se už na motory Mercedesu skutečně těším :smiley:

Tak jest. Je to teda vždy toho lepšího jak kdo zrovna dopadl. No k obratu dojít musí protože když ne ten další rok tak už mě nenapadá moc důvodů proč potom.

Tak začíná zimní sezona - krásně to navazuje - a je potřeba přehodit helmy, ne? :smiley:
Elegantnější avatar jsem nenašel… :upside_down_face:

Asi nikdo vcetne Alonsa si nemysli ze jde do Astonu vyhravat. Uz davno je to u nej velmi dobre placena delnicina, ale s kolegy z tymu by vyhravat mel, to je pravda.

Fernando tam šoupne wins klidně 2024

Pokud mu technické problémy nezkrátí sezonu defacto na polovinu, tak by by měl no - a to se v Astonu nestane!
Vlastně se docela divím kolik bodů letos vůbec nasbíral.

1 Like

Proc to oddalovat…

Z historie, argentinec Reutemann v roce 1981 ve veku 41 let neziskal titul o jediny bod, kdyz anulovali uvodni zavod ktery vyhral, ale byl tehdy v top Williamsu.

Alonso ma zavodeni v krvi a bavi ho to, naplnuje svuj zivot podle sebe kdo to ma, urcite obdiv i za vydrz po tech vsech odstoupenich nejen letos, dalsi by to zabalil. Nabidky chodi proto jezdi, ale na top team to uz asi neni…

prijemne prekvapeny byt samozrejme moze. Ide o to co cakal.

Takhle my uvažovat nemůžeme.Stále je tam, plat má jeden z nejvyšších, motivaci a zápal větší jak mladší, rychlost to samé.
Upřímně, kdo čekal, třeba před 5-6 lety, že Alonso v táhle kvalitě bude stále v F1 , navíc s pouštní a “vytrvalostní” odbočkou? Fandové o tom možná snili, hateři měli zase naopak vysněné, že skončí už dávno před tím a teď se musí chytat za hlavu, s Alonsovou nejdelší kariérou ever!
Alonso svým setrváním mění a bude i nadále měnit mínění v otázce věku a top kvality. Ta změna je vidět v diskuzích, je vidět i v rozhovorech pilotů samotných (např. Bottas - Sky, co mě teď napadne). Nepřišlo to s Schumacherem nepřišlo to s Raikkonenem po 40, přichází to s Fernandem.

Nejspíš ten připad není pro všechny, je to dost výjimečné. Co ale pro všechny je, je ta inspirace. Pro mě třeba i v bězném životě…:slightly_smiling_face::wink:

O komentar vyse jsem pripomnel Reutemanna, vek je jen zabehnuty stereotyp.

Celkom nezmyselná dedukcia, skús prečítať ešte raz a možno pochopíš :slight_smile:

Jako ono obecně se průměrný věk ve všem posouvá, na druhou stranu, né teda že bych do historie F1 moc viděl, ale souhlasím s tím co jednou řekl Hakkinen, v dřívější době byla ve startovním poli na vysoké úrovni připravenosti jen malá hrstka pilotů a rozdíly mezi nimi byly daleko větší. Dneska je F1 více “zprofesionalizovaná” na všech levelech, ve všech odvětvích a právě třeba piloti jsou, především fyzicky, daleko lépe připraveni. Jinými slovy - je daleko těžší udělat nějaký rozdíl. Nechci tím snižovat taková jmena jako je Senna atd… ale myslím, že srovnávat dávnou historii s dnešní dobou je dost ošemetné prostě…

Strašně moc si vážím toho, že Alonso do toho stále takhle jde.

2 Likes

Hlavně že ty už dopředu víš, co kdo bude psát. Stejně jako víš, kdo koho volí podle toho co píše. :smiley: Dokonce víš, co si kdo myslí a co kdo uznává nebo neuznává a když se ukáže opak, tak se k tomu nehlásíš a radši zdrhneš. Jsi opravdu trapák, to je celkem jistota. :wink:

1 Like

Presne tak, ľudia sa dajú pomerne ľahko odhadnúť a jeden názor človeka ovplyvňuje iný názor toho istého človeka, je to všetko prepojené. Že si to niektorí neuvedomujú neni môj problém :slight_smile: A ak popieraš že budúcu sezónu tu budete vypisovať presne tie isté konšpirácie a výhovorky, nuž, to chce naozaj iný level popierania :slight_smile: Ste doslova pod každým jedným článkom o Alonsovi a vypisujete dookola to isté, aký je Ocon ■■■■■■ (to bude Stroll) a ako ide Alpine proti Alonsovi (to bude Aston). Ale tak veď kľudne si žite v tejto predstave najbližšie 3 mesiace, rýchlo sa vyfarbíte po pár pretekoch :slight_smile:

Čo sa týka toho výmyslu o “utekaní”, naozaj by ste mali popracovať na tom čítaní s porozumením. Ale áno, odmietam mať serióznu diskusiu s trollom ako je Hogar. Každý kto tvrdí že Vettel, Alonso alebo Hamilton je priemerný jazdec je buď absolútne neznalý alebo troll. To je jednoduchý fakt. A najlepšie na tom je ako keď poviem že Vettel mal top výkony vo Ferrari a on začne vyťahovať Vettelove narazenie do Hamiltona v Azerbajdžane. To potom naozaj nemá zmysel keď jeden hovorí o A a druhý o B, a ani si to sám neuvedomuje.

Ale ako som povedal, ja budem rád keď sa bude Alonsovi dariť pretože ho mám celkom rád od kedy sa vrátil. Škoda len že jeho fans sú kult ktorí opakujú to isté dookola a vždy je všetko na chybe len nie on :slight_smile:

1 Like

Já nevím co budu říkat/psát zítra, ale podle tebe už teď popírám co budu psát za 3 měsíc. Ono se ještě nic nestalo, a už jsem na novém levelu popírání, nebo jsme na novém levelu. Asi ti dám heslo a pak to teda můžeš psát rovnou za mě, abych náhodou v budoucnosti nepopíral tvou “realitu”. :smiley:

Musím říct, že si mě po ránu docela pobavil, vlastně jsem chvili ani nevěděl, co ti na to napsat. Za inciály tvého nicku bych přidal ještě jedno D, pro jistotu. :wink:

1 Like

Já Strollovi naložil už nedávno za ten jeho manévr na Vettela, to se stane když hodnotím co vidím :man_shrugging: Nehorázný kult :thinking:

Ono stačí si představit že příběh by byl přesně obrácený a Alonso by porazil Ocona setejným způsobem jako teď Ocon Alonsa a přišel by se takto z toho bouchat do prsou :smile: Dokážeš si představit co by spustil na adresu Alonsa onen @Donnie_Darko? :joy:

1 Like

No vidíš, ja viem čo budete písať o 3 mesiace, naozaj to neni ťažké odhadnúť :slight_smile: Veď kľudne môžme dat stávku pre zábavu.

4 veci ktoré predpokladám na základe toho že sa opakujú stále:

1.) Alonso je tam kde je len a len kvôli autu, mať lepšie auto tak bojuje o titul lebo je najlepší

2.) body stráca len kvôli tech. problémom alebo zlej stratégii

3.) Stroll je sviňa

4.) Aston sabotuje Alonsa aby Stroll vyzeral lepšie

Čitame to tu dookola 2 roky po každom jednom preteku, čo by sa akože malo zmeniť budúcu sezónu? Ja som fanusik Vettela ale ani raz mi nenapdla pi*ovina ako že Aston sabotuje Vettela a ani som nenadával na Strolla, občas je tvrdý, občas sa nepozerá to spätných zrkadiel ale nadávať aká je svina to mi tiež nikdy nenapadlo.

1 Like

Taky jo, jestli máš problém že Alonso stále patří mezi ty lepší tak jsi to měl napsat rovnou :smile: Že ztratil letos kvůli technickým problémům hodně bodů je přece prokázaný fakt, díky opět za připomenutí. No a nedávný manévr Strolla na Vettela mám za zoufalý a sviňárenský kde může způsobit svým počínáním velké následky na zdraví čí dokonce na životě. I ten manévr na Alonsa před tím taky tak. To na rozdíl od tebe již jen na nekoukání do zrcadel nepovažuji, naopak zrcátka při tom sleduje dost dobře :-1:

1 Like