Alonso nechce odhadovať formu Aston Martinu: Stále na tom nie sme ideálne | Magazín F1 - F1online.sk

Bude najbližším súperom Red Bullu v Bahrajne Aston Martin? Pri pohľade na piatkové jazdy v Džidde to tak vyzerá, ale taký Fernando Alonso sa podobných myšlienok stráni. Sústredím sa len na jazdu, odkázal svetu.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/91281/alonso-nechce-odhadovat-formu-aston-martinu-stale-na-tom-nie-sme-idealne

Tak Alonso se už taky nakazil touto chorobou.
Šíří se rychle.

Tak tak. Je z toho celý nějaký zelený. Měl by s tím k doktorovi.

Aston je skokan roka :slightly_smiling_face:

2 Likes

Tak mi zaplatíš 5 panáků no

Z pátečních dat (v porovnání s Bahrajnským vývojem) mi vychází že Aston tentokrát v kvalifikaci na TOP3 nemá a na Mercedes ztrácí asi 3 desetiny. Na RedBull bude rád když se vejde do jednoho procenta. Alpine bude na této trati soupeř. Uvidíme, snad se Astonu podaří ještě něco najít.

Ferrari sice určitě má něco v rukávu, ale RedBull bude jinde i bez rukávů :man_shrugging:

Podle mě jsi až moc skeptický, myslím si, že AM je furt na úrovni Mercedesu co se týče Q, ale za RB a Ferrari, na race pace to bude na bednu

No, skeptiký, to jsou jen čistá čísla kdy v Bahrajnu vypadali podle druhého tréningu lépe než vypadají v relativním srovnání teď.

Včetně toho delšího stintu kde je teda rozdíl výrazný. Ale to Max taky vypadá o dost hůř než vypadal dle delšího stintu v Bahrajnu, to že pneu nemaj takovou degradaci v tom asi hraj roli.

Tady ty data potvrzují co říkám, RB a Ferrari před AM, AM na úrovni Mercedesu a Puff neví co se děje

Já jsem tedy včera neviděl ani jeden trenink, ale doufám, že to bude lepší než píšeš.