Však je nebráním. Jen je nelogické, že při trestu 10 vteřin někoho tlačí pod 5 vteřin. To je vše.
Nakonec je to stejně jedno. AM měl připraveno 7 videí jak to někdo dělá. 
Proto je chválím za precizní přípravu na závod.
Jo, poradili si s tím velmi dobře 
Jen mám svrbění, že to nebyl AM, kdo si s tím poradil. 
S Fláviem, no, ale to je rodina 
Spíš Aramco potřebovalo zarámovat fotku z pódia z domácího prostředí. 
Takže Aston Martin 