Alonso cítil, že mohol zopakovať husársky kúsok z Kanady | Magazín F1 - F1online.sk

Šance že sprchne před závodem i v závodě se zvětšuje :sun_behind_rain_cloud:

Ipa je izolační papír namočený v asfaltu, proto bych IPU konzumovat nedoporučoval i když by mohla někomu připomínat uzené. :grin:
Co se týče piva, tak jsem patriot i když si nějaké to grepové-pomelo dám radši než birel. Ale to už přecházíme k sodovkám a to určitě nebyl záměr téhle diskuze. :wink:

Vychází to přesně na start.

Máte nějaký radar? Na tom, co jsem našel já, vidím pouze déšť v 15.50 místního času. čili 50 minut po startu.

Si tam klikni na radar na tom odkazu co jsem postnul.

Teď tam je nějakej mráček, ale jinak tam nic na 15.00 nevidím. :smiley:

A díky. Jsem slepej.

To určitě nebyl účel. Správná IPA by měla mít svojí citrusovou chuť dosaženou jen pomocí speciálních chmelů. V tom je právě pak to kouzlo. Ale jako asi patriotovi by ti to hned na první dobrou nemuselo chutnat. BrewDog Punk IPA má 5,4% ABV, limonádička to není no. :slightly_smiling_face:

5,4% je docela forsáž. Sice to není jako pivo u Fleku, ale je to o desetinu silnější než Plzeň když ještě byla pivem.

Tak ono to není jen o obsahu alkoholu. Všiml jsem si, že se tu do plzně opíráš :D, ale upřímně já jsem lepší náš ležák neměl. Za mě je krásně hustá, jemná, má skvělou hořkost a svojí specifickou chuť - jako by tam byla smetana nebo jak to popsat. Myslím, a tvrdí se to, že velkou část té chuti dělá Plzeňská voda.

1 Like

Já si pamatuji ještě skutečnou Plzeň, tak se nediv, že to co vyrábějí dneska beru jako odpad.
Navíc jsem zvyklý na dvanáctku, tak jsem okamžitě poznal že jsem se nechal současnou atrapou Plzně nachytat.
A věř, že rozdíl je neskutečný. A to se dělala ještě Plzeň pouze pro export a i tady byl mezi tuzemákem a teď trochu zavzpomínám, Tuzexem znatelný rozdíl.