Alonso cítil, že mohol zopakovať husársky kúsok z Kanady | Magazín F1 - F1online.sk

Fernando Alonso zažil po dvoch týždňoch malé déjà vu. Podmienky boli opäť trochu podobné kanadskej kvalifikácii a španielsky matador sa v Q3 nakrátko ocitol na čele. Svoj husársky kúsok však po dvoch týždňoch nezopakoval, hoci ako sám priznal, zuby si na to brúsil.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/69442/alonso-citil-ze-mohol-zopakovat-husarsky-kusok-z-kanady

Alonso opäť zadupal Ocona, ale stále má Ocon dvojnásobok bodov, moja hlava toto nedokáže absorbovať.

2 Likes

Nebylo to tak skvělé jako v Kanadě, dalo se z toho dostat víc. Ono taky pár závodů potrvá z nového balíka dostat jeho potenciál. No teď čekám co se Alonsovi zase posere v závodě :thinking:

Ocon je lucker viz loni Maďarsko. Alonso ztratil eltos přes 20b díky technice nebo strategii

Neposere se nic, dokud nebude Alo v top 5 :neutral_face:

Tak si musíme prozatím přát ať je až 6! :wink: Podle mě Russell půjde rychle před a moc nevím co čekat od Zhoua s Bottasem. Výkon Alpine za sucha je taky poměrně neznámý. Norris asi bude nej ze zbytku a kdyby on byl cílem, bylo by to fajn.

Já nevím co čekat do počasí ve VB, protože má být slunečno, ale kolem 12 má přijít sprcha co nějakou chvíli vydrží a pak nějak zamračeno ale bez deště. Norris by měl být cíl Fernanda dneska a čekat kdo z top 3 týmů odpadne, protože dneska někdo podle mě odpadne

Šance na déšť v závodní čas je docela malá, ale je to Silverstone, nejde vyloučit.

Tak v Silverstonu to vypadá na oblačno, 18 °C, kolem 4 hodiny, v Praze jasno 28 °C. Jaké palivo máte připraveno na dnešek, kluci? Já BrewDoga. :yum:

Už se těším, dneska Alonso přiveze určitě pěkné body. :sunglasses:

Čtu správně, že je v té láhvi tekutá IPA? :rofl:

1 Like

voda

V tom se ti to chladí jo? :thinking: :smile:

Hele nedělejte mi chutě. :beer:

Nene, to se pije. Plavková sezóna, tak musím.

Máš recht. Radegast bere vodu z Morávky. :upside_down_face:

Jop, čteš správně, super osvěžující IPA. Krásně v tom vynikají citrusové chutě. Nejsem pivař, ale rád ochutnávám. Ten výběr je tak pestrý, že mi přijde škoda pít jen naše ležáky. Tohle fakt můžu doporučit. :wink:

Náš klenot. Lepší ležák jsem nikdy osobně neochutnal. :v:

Už to vidím. India Pale Ale je chmelený styl piva v širší kategorii piv…
Zatím jsem znal IPU pouze jako lepenku.

:joy: Vidíš, to zase neznám já. Tak jsme se oba poučili, ale já tohle pít nebudu. :grinning: