Alonso bráni Strolla: Lancova analýza a spätná väzba je pre nás rozhodujúca | Magazín F1 - F1online.sk

Japonský víkend priniesol ďalšiu vlnu kritiky na adresu Lanca Strolla. Kanadský pretekár v Suzuke opäť zlyhal, kým jeho tímový kolega Fernando Alonso bojoval s McLarenmi a Mercedesmi na hranici najlepšej päťky. Je prostý fakt, že Aston Martin by bol na celkovom štvrtom mieste, keby Stroll podával aspoň priemerné výkony. Jeho tímový kolega ho však tvrdošijne bráni.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/150283/alonso-brani-strolla-lancova-analyza-a-spatna-vazba-je-pre-nas-rozhodujuca

Je dobrý, že Fernando si zachovává smysl pro humor

… a budou prémie :smile:

1 Like

:eyes:

Lance Stroll říká, že „čas ukáže“, zda bude pokračovat v Aston Martinu v roce 2025.

A ten čas, je tady s námi v místnosti? :grinning:

Náhrada sa núka sama:

Sainz uzavřel s Mercedesem mě tady přesvědčovali, pokud použiji mozek, takže nevím nevím zda by mohl tak rychle tu smlouvu zase vypovědět :thinking: :smile:

Ne, samo pokud by měl Lance skončit pak je Sainz určitě první v pořadí, teoreticky s Cunodou kde by taky mohl být kvůli Hondě zájem. Sám Sainz dnes řekl:

“Moje nejlepší možnosti jsou stále otevřené, za poslední dva týdny nedošlo téměř k žádnému pokroku, takže budeme muset dál čekat”

… a taky koukám:

… aha, je tu už i článek.

2 Likes

Cunodu by som vôbec neriešil. Jeho Honda Power sa dá uplatniť v B teame RB, nestačí už na bohaté a etablované Áčko RBR alebo AM. Sainz by bol pre nich lepší artikel ako ušetriť pár centov za PU.

Jenže co s Cunodou 2026. RedBull si ho tam dle mého na 99,99% nenechá.

Bude stáť v garáži za Mikom Krackom ako Mick za Totom :slight_smile:

3 Likes

Ten chlap je prostě dobrej :basketball_man: :eyes: :+1:

2 Likes

… a už teda vím jak vznikla tahle fotka :grin:

1 Like

image

1 Like

Určitě s Mercedesem zažije hvězdné chvíle, ale říkám si, není jeho cílová destinace být mistrem ve Ferrari? :open_mouth: Neříkej že tě to nenapadlo.

… asi to tak mám jen kvůli té jeho národnosti. Mimochodem trochu jsem si o něm početl a jen taková zajímavost, Jeho otec Marco je bývalý závodní jezdec, který je také majitelem oblečení AKM Motorsport. Antonelli sdílí své druhé jméno s křestním jménem Kimi Räikkönen , mistr světa Formule 1 z roku 2007 ; jeho otec byl zastáncem Finů.

1 Like

Jeho cílová destinace je AM s Fernandem v roce 2030

To bude mít složité nahradit Lance :grin:

Už jsem nad tím přemýšlel vloni, že kdyby mu Mercedes nezjistil místo, tak pláchne k Ferrari. :grin:
Budou to hrát na srdíčko, to je jistý. Nacionalisti.

1 Like

Hamiltonův štěrk tam zmizel, už tam neuvízne při cestě do boxů :smile:

1 Like

Čemu ten štěrk tam vadil?:rage: