Alonso: Aston Martin sa postaral o väčšie prekvapenie ako BrawnGP v roku 2009 | Magazín F1 - F1online.sk

Letos je ale od RedBullu dál než loni :thinking:

Nehledě na to, že Dennis vlastně rozhodoval a tým řídil. Do Maďarska se jela rovina mezi jezdci, po Maďarsku se jelo na Lewise. Nevidím problém :stuck_out_tongue:

Já právě taky ne, vzhledem k tomu že po Maďarsku už Ham nebyl schopný dojet před Alonsem, krom té zpackané Suzuky :thinking: Jediný problém byla ta penalta, ta stála Alonsa titul.

Srovnání s Brawnem GP je hodně nadnesené, ale taky nikdo nemůže upřít, že Aston skutečně udělal gigantický skok.
Teď jsem hodně zvědavý jaký dopad bude mít strop na udržení výkonnosti Austinu. Dokáže se Austin tak vysoko udržet po delší dobu, nebo se kvůli různými omezeními testování začne propadat?

vsetko by bolo ine keby si Mercedes Ferrari a Alpine urobili domace ulohy.

To je furt stejné.
Když vemes nějaký článek. Jednu větu smažeš a další přidáš, tak to pořád není tvůj článek.

Tost tomu nerozumí?

Nebo tam Stroll po fiasku u RedBullu začal házet peníze vidlema a jen si počká na další sezonu s dominantním autem :man_shrugging:

Ten už stříhá metr, vždyť se podívej kde jezděj, ten tomu nerozumí. Jen poskok Helmuta.

Spíš senilní. :thinking:

Zase záleží na úhlu pohledu, nestála Alonsa titul právě ta Suzuka? :stuck_out_tongue:

Přečti si to ať jsi taky chytřejší :stuck_out_tongue:

2 Likes

V první řadě by se slušelo poděkovat Vettelovi za jeho výrazné přispění ve vývoji vozu.
Samozřejmě bývali Redbulláci taky ovedli vynikající práci. Jenže podceňovat Mergla s Ferrari se nesmí a dopad jejích vylepšení teprve očekávám, takže jsem napjatý jak trencle v patnáctí už teď.

podla miestnej uderky mu treba podakovat hlavne za to, ze odisiel…

1 Like

nebo byl odejit…

1 Like

Tohle přece není článek o Binottovi. :slightly_smiling_face:

je to veľké prekvapenie a osobne AM držím palce, ale zase nad Brawn by som to nedával, či už prebehli zmeny pravidiel alebo nie…to bolo v 09 proste ako z iného vesmíru :smiley: totálne nečakané

To je placená inzerce ne? :slight_smile:

1 Like

Binotto je prec a na muriku sa stale robia chyby.

1 Like

Ne, to je nezaujaté zpravodajství.

1 Like

Ta nezauatost z toho stříká. :slightly_smiling_face: