Alonso: Aston Martin sa postaral o väčšie prekvapenie ako BrawnGP v roku 2009 | Magazín F1 - F1online.sk

Spomínate si na rok 2009? Azda každý si myslel, že o Pohár konštruktérov si to rozdajú v tom čase rozbehnutý McLaren a Ferrari. Nakoniec však všetkým vytrel zrak novovzniknutý tím BrawnGP. Niečo podobné sa deje aj v tejto sezóne zásluhou Aston Martinu. Ten síce nestačí na Red Bull, no oproti vlaňajšku zaznamenal priam neuveriteľný progres – a to navyše v čase, keď nedošlo k žiadnym výrazným zmenám v pravidlách.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/92341/alonso-aston-martin-sa-postaral-o-vacsie-prekvapenie-ako-brawngp-v-roku-2009

Zase bych nepřeháněl, BrawnGP bylo asi největší zjevení v moderní historii F1.

Ono na ten skok i bez změny pravidel se dá koukat z různých úhlu. Ono totiž Aston vloni postavil auto očividně výrazně pod svoje možnosti, prostě to hodně posrali :smiley: A to se pak lépe dělají skoky, že

4 Likes

U nás je to nastavený kontinuální proces a toto zlepšování bude nadále dlouhodobě pokračovat. Je to neodvratné a zvyšujeme tlak! :green_heart:

1 Like

On už je fakt mimo. Myslím, že po sezóne si každý vydýchne, že ho nebude na pár týždňov počuť…

Ale jinak dobré pozorovat změnu větru, kde před tím foukalo jak na to nemaj a teď fouká že na to měli vždy ale jen to dělali pod svoje možnosti :laughing: Ok, prostě naštěstí Alonso věděl :slightly_smiling_face:

1 Like

blizi sa obed, ale bojim sa otvorit chladnicku…

2 Likes

Ešte aby s toho veľkého prekvapenia na konci sezóny nebolo veľké sklamanie.

Já ti dám zjevení, auto, na kterým děláš pomalu 3 sezony nebude zjevení, jako to bylo u Brawn GP

Aby tam nebylo něco typu: je jedno, že měl tam ten set up

1 Like

Tak logicky měníš stanoviska podle vývoje reality. Teda mělo by to tak být :stuck_out_tongue:

nebolo by diskuzie aby si hogr nieco vycucal z prsu.

2 Likes

Takhle to máš i u Alonsa, tam pořád foukalo, že je starej, ted fouká že je zkušenej a věk problem není. Jsem rád, že boří hranice pro ostatní. :smiley:

helmutko

no a co ked mal Alonsove setupy?

Sebereflexe left chat again

Furt nevysvětlil, co tou větou myslel, že? Nevím proč se tak vzteká.

1 Like

Taky prý Dennis zjistil po 5 závodech 07, že Alonsa nepotřebují, co na tom, že Hama porazil na závody a Ham právě využíval celou sezonu Alovy setupy, oni ho podle Helmutka nepotřebovali :slightly_smiling_face:

aby som to tu uviedol na spravnu mieru.

hogr zacal fnukat, ked som spomnul, ze v 2007 Dennis zistil aky je Hamilton dobry a McLaren to zacal hrat na neho. Hogr zacal plakat, ze Ham pouzil Alonsove setupy.
Nato ja ze a co ked mal Alonsove setupy?

Hogr zacal spamovat kazde formum, ze Helmutko povazuje setup v F1 za nepodstatny.

Hogr to hra na tvrdasa, ale vyzera skor ako natvrdly.

5 Likes

Já si myslím, že správně si dokázat nastavit auto je to nejduležitější u pilota, asi bych to taky nepřešel takovou větou - jakože co ja na tom že měl něčí setupy.

Fernando je legenda legend, ale nemusí se furt vyjadřovat :laughing: :laughing:, myslím že až začne Aston odpadat tak to dopadne jako ve většině týmu kde jezdil :laughing:. Ale je pravda, že radši budu číst vyjádření od něj než furt číst brekot Wolfika a Luiho o tom jak je život nefér

Tak v tom prostředí se nedalo dál pokračovat, Alonso by se hodil, ale podle mě ani sám tam zustavat nechtěl. Zustal tam odchovanec McL, ten na kterého se jelo.

1 Like

Proč lžeš? já jsem nikde nefňukal a Dennisovo poznání je čistě v tvé hlavě, ty jsi fakt neskutečný, ani uznat věci, jak byli ve vedlější diskuzi neumíš :man_facepalming: