Ty si taký tupec gumený, že to nie je možné.
Ako vedel som, že nie si najväčší inteligent, ale že si myslíš, že Mercedes vstúpil do F1 v roku 2014, tak to je hrot. Veď ty si ešte väčší gumák ako GayHogr.
![]()
Ty si taký tupec gumený, že to nie je možné.
Ako vedel som, že nie si najväčší inteligent, ale že si myslíš, že Mercedes vstúpil do F1 v roku 2014, tak to je hrot. Veď ty si ešte väčší gumák ako GayHogr.
![]()