Allison: Ak by Lewis neprezul, spadol by na siedme alebo ôsme miesto | Magazín F1 - F1online.sk

Zastaviť či nezastaviť? Urobil Mercedes na Veľkej cene Turecka chybu alebo neurobil? Definitívny ortieľ vyniesol v tradičnom brífingu technický riaditeľ tímu James Allison. Ten predložil fanúšikom prosté fakty, ktoré odprezentovali tie najvýkonnejšie počítače a kalkulačky stajne z Brackley.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/45173/allison-ak-by-lewis-neprezul-spadol-by-na-siedme-alebo-osme-miesto

skoda,

Velká …
James, ako je to so zvysenim vykonu motora a s ohybanim predneho kridla, toto nam asi nevysvetlis, ako ste to politicky uhrali …

Neviem o com tu melie. Hamilton jasne povedal, ze nemali zastavovat a potom aj “I told you that, man”, tak o co Allisonovi ide? Nech si radsej tie svoje grafy skontroluje, aj pocitace aj kalkulacky, lebo Hamilton by tie gumy doviezol do ciela a to na tretej priecke.

Ci nebodaj chce povedat, ze Hamilton nie je najmudrejsi v teame a este aj pojde proti svojmu sefovi Wolffovi, ktory vyhlasil, ze Hamilton chyby nerobi?

Rozhodnuti bylo spravne, Hamilton by sice vydrzel s pneu az do konce, ale tezko by mel na utoky, nebo obranu. Sice po zavode to videl jinak, musi byt spokojeny.

Verstappen mel minule po vymene motoru stesti v destivem zaveru, jinak by dojel sedmy.