Alguersuari koriguje svoje slová o “traume” z Helmuta Marka. Ďakuje mu | Magazín F1 - F1online.sk

Sa to tu riadne rozbehlo… ALE ja si myslím že aj tak by starý Marko mal už ísť niekam pod Venušin pahorok, bol veľmi dobrý ale pochybujem že ešte stále v tom veku je súdny a má stále tie správne rozhodnutia.

taras dve na tri. tvrdil si, ze Gasly bol nuteny pouzivat Verstappenove nastavenia pretoze Helmut chcel poslusnu ovecku. k tejto hluposti som sa vyjadril a toto si neobhajis pretoze nemas ako.

2 Likes

Hele už se ztrapňuješ.
Mohl bych okopčit mé názory a Tvé odpovědi do jednoho příspěvku, ale chodí sem kvantum rozumných formuláků, kteří si to dokážou přečíst sami a taky si udělat vlastní úsudek.

mne uz je jasne, ze ty s faktami nevies narabat. to uz si dostatocne ukazal.

1 Like

Já nemám potřebu se zbytečně hádat. Když nejsi schopný pobrat ani odkazy kterými jsem svůj názor podložil, tak nezbývá nic jiného, než se s Tebou rozloučit se slovy…
… Je to marný.

nic si nepodlozil, taral si o tom, ze v Redbull schvalne Gaslymu skodili, pretoze nechcel byt poslusna ovecka. to su tvoje ferdikovske taraniny s ktorymi si sa tu uz preslavil. Link co si postol iba potvrdil to co som hovoril, ze tu taras sprava zlava az sa prasi.

1 Like

Tak ono to aj tym, ze jazdi v time, kde od neho nikto necaka a nie v poprednom time, kde je na neho tlak a silny kolega, na ktoreho je postavene auto. To je ale proste taka situacia a nie vina Red Bullu.

Budes vyplakavat pod kazdym clankom Mercedesu, ze tam chodia hateri a pritom robis to iste… Este ti to aj nejde, najskor sa pozri na tu spinu co je v tvojom dream teame Mercedesu… Sa radsej pozri na to ako funguju oni. Postavia nahovno auto a potom placu, ze ich pilotom to skodi na mozog a chrbatik a treba zmenit pravidla :smiley: A ich piloti mozu povedat len pekne predpripravene PR vety pre slaboduchych fanusikov

To si mi dal, neviem ci sa z toho dostanem.