Alfa Romeo predstavuje monopost C41 | Magazín F1 - F1online.sk

Jaaj to som netušil, že to je cielene, ale je to možné no… každopádne škoda, nevyzerá zle, ale značka ako Alfa Romeo má väčší potenciál na pekné lakovanie.

No vyzerá to lepšie ako minulý rok, škoda že aj druhá alfa nešla podobnou cestou namiesto toho aby pridali bielej pridali tmavomodrú.

1 Like

K autu a lakování vidím se netřeba vyjadřovat, poukážu na retro střih kombinéz 60. let, aspoň mi to tak připadá, jen méně reklam, ale to musí být…a nebo to jen Kimi dostal místo L tak XXL

No oni to samozrejme nikdy nepriznali , že je to naschvál. Avšak tento dizajn sa silou mocou tlačí práve odkedy prišiel Orlen a nebude to náhoda. To je ako ružová a BWT :smiley: Takže ja sa domnievam, že je to naschvál.
Ako som povedala veľký trh a peniaze = máš výsledok. Veď celkovo aj tá prezentácia vo Varšave. Ak by tam Orlen nebol tak to má logiku ako keby prišiel Mercedes svoje auto predstaviť do Bratislavy. :smiley:

Mne sa zatiaľ páči viac ako AT aj ako Mclaren. A aj viac ako minulý rok = mne sa páči viac farby na aute a nie len biela. Ale áno súhlasím mali by väčší potenciál, ale len ak by nešlo o biznis. A asi zjavne ide.
Btw ja som dlhú dobu ani netušila čo Orlen vyrába až odkedy prišli na AR. A teda je logické že im sa to oplatí tlačiť + nechajú si tam Kubicu, ktorý bohužial pre seba nepochopil, že Formulu už neuriadi.

BTW Má to v cope veď sa stavil zo šéfom o svoje vlasy, že získa pódium.
Dosť safe bet povedala by som, to že sa ostrihá mu asi moc nehrozí :smiley:

1 Like

Teraz som si to našiel, čítal som rozhovor s nejakym týpkom z Orlenu, ktorý povedal, že v tom lakovaní je asociácia na Poľsko. Škoda no, lebo to spojenie Alfy a Sauberu má oveľa väčší potenciál, keby to nedizajnovali na štýl poľských farieb.

U Kubicu je to škoda, kedysi to bol rešpektovaný kvalitný jazdec, ale po návrate už len vtipná figúrka.

1 Like

Bohužiaľ Robert si za to môže sám.

Podľa mňa musel vedieť ze v aute ako Williams a vedľa chalana ako Russell nemá šancu uspieť. Ak pre nič iné tak preto že ten je 100 zdravý.

Chcel si to dokázať že to dá dopadlo to skôr naopak. Aj keď ma môj rešpekt že to auto vôbec dokázal uriadiť.

Skúsil to, nevyšlo, ale aj tak je to obdivuhodné. Sezónu 2019 som ani moc nesledoval, tak ani poriadne neviem, prečo sa z neho stal taký meme.

K tomu Meme mu pomohli aj vlastný fans ktorý sa neustále tvárili ako on len dostal horší Williams.

Ešte adekvátnu pohonnú jednotku a mohlo by to byť ozaj zaujímavé. Držím palce.

v com je to akoze krasne lakovanie take uzasne?, ved je 3 rok to iste… to je ako chvalit lakovanie red bullu, alebo zamyslanie sa nad tym, aku farbu bude mat ferrari

Ale lakovanie Redbullu je vyborne. akurat, ze uz opozerane.

1 Like