Alfa Romeo predstavuje monopost C41 | Magazín F1 - F1online.sk

Ďalším tímom, ktorý predstavuje svoje nové auto, je Alfa Romeo. Tá sa však na rozdiel od svojich súperov nebude skrývať v továrni a auto nebude predstavovať len virtuálne. Švajčiarsky tím sa na túto príležitosť vydal do Varšavy.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/21900/alfa-romeo-predstavuje-monopost-c41

Zatial najkrajsie auto ale HLAVNE konečne poriadna prezentacia

1 Like

Príjemné prekvapenie. Lakovanie je prekrásne a nové časti auta (ako nos) mu pridali estetické body. Veľký palec hore Alfe Romeo, že sa napriek niečomu funkčnému odhodlali na zmenu a zmena sa vydarila. U McLarenu to lakovanie vlani pokrivkávalo a tento rok nezmenili nič k lepšiemu. Inak ten nos mi pripomína práve McLaren z roku 2019, uvidíme, či aj iný spriaznený tím skúsi niečo podobné.

2 Likes

Nos a všeobecne predok vypadá esteticky lepšie ako vlani tak dúfam, že aj splní účel na trati a v kombinácii s lepšou pohonnou jednotkou bude Alfa znovu na dosah stredu pola a bodom. Reverzné lakovanie k minulému roku sa skutočne vydarilo, zrejme aj symbolika s hlavným sponzorom a teda polskou vlajkou

Estetický veľmi podarené… Prezentácia tiež super :+1: Som zvedavá či bude aj rýchlejšie a hlavne čo tam dodá Ferrari. Ak bude tak dobre ako pekné tak to môže mať nejakú perspektívu. Zatiaľ každé predstavené auto vyzerá lepšie ako to od predchádzajúceho tímu.
Ak to pôjde takto ďalej, tak najkrajší bude tento rok ružový Williams? Alebo Ferrari :joy:

@KimiF1fan Ak nejaký tím bol už minulý rok na dosah bodom tak to bola Alfa.

Už se nemůžeš dočkat nových nohaviček v barvě Williamsu? :slightly_smiling_face:

A ty nie si ani trošku obmedzený, že nie? Není ti ani trošičku trápne?

Napísal by si toto aj chlapovi? Asi nie, tak nabudúce láskavo mlč. Ak nemáš čo povedať k veci, ale máš za potreby toto, tak ozaj mlčať je zlato.

Já reagoval díky růžové barvě, která momentálně Williamsu hrozí. Jinak si nos co se Ti zachce. Klidně i nohanitky, nebo třeba pas cudnosti. Je mi to zcela fuk.

A čo to mení na tom že ten tvoj komentár bol hlúpy a nikomu inému by si ho asi nenapísal?
Ružové môže byť kde čo.

Ružová môže byť vzhľadom na to koľko peňazí môže priniesť to najlepšie čo sa Williamsu za pár posledných rokov stalo.

Hloupá je pouze Tvá úzkoprsá reakce. Správná holka by si toho ani nevšimla. Evidentně hledáš své zájmy někde jinde než v F1.

Správna holka by si toho ani nevšimla? Véd si ma tam označil a celý ten koment bol o tom? K veci nič.

Ja nie som uzkoprsa ty si myslíš ze si vtipný ale iba ty. Alebo neviem co iné to malo byt.

A vieš mi vysvetliť kde konkrétne sú tie iné zájmy???

Bože ďalší taký, čo nadobudol pocit že on jediný niečo môže vedieť lebo je chlap. Ženy vždy majú len iné “zájmy” :joy::woman_facepalming:

Už radšej nič nepíš už to len zhoršuješ tú obmedzenosť toho pôvodného komentára.

Máš recht. Tchýním je lepší se vyhnout. :slightly_smiling_face:

A pokračuješ ďalej v robení hanby samému sebe.

Ale o tých záujmoch si nám znova nič nepovedal…
Lebo reagovať k veci je zjavne problém.

Nevyzerá zle, ale chcelo by to viac tej bordovej (prípadne to trochu doplniť modrou, tá sa tiež k Alfe hodí a k Sauberu taktiež). Takto to vyzerá ešte aj s tým sponzorom Orlen ako také “poľské” auto robené na mieru Kubicovi :smiley:

1 Like

BWT predáva filtračné kanvice, nie nohavičky :wink:

1 Like

vitam tu noveho žaluda “v barvě Williamsu”

Celkom pekný monopost, to predstavenie nemalo chybu… :+1:

Gio sa dal ostrihať a nechal si narásť bradu. Gratulujem. Vyzerá staršie ako Kimi. :slight_smile:
Dúfam, že auto bude rýchlejšie ako minulú sezónu. Snáď Ferrari fakt vyvinulo zázračný motor. :smiley:

1 Like

Veď ono to aj tak je. To auto je cielene ako Poľska vlajka a aj ten RK tam ostáva preto že peniaze a veľký trh pre F1.
Nechcem byť zlá ale inak by tu dávno nebol.
A presne preto tam bol aj dnes. Veď bežne tímy svojich reserve neberú na prezentácie auta.

Podľa mňa nie je ostrihaný, len to má v cope