Alfa Romeo chce, aby sa Giovinazzi začal profilovať ako líder tímu | F1online.sk

V Alfe Romeo sú spokojní s výsledkami, ktoré v roku 2020 dosiahol Antonio Giovinazzi. Očakávajú však od neho, že v tejto sezóne sa opäť posunie o niečo ďalej, a teda sa začne prepracovávať do pozície lídra stajne z Hinwilu.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/20573/alfa-romeo-chce-aby-sa-giovinazzi-zacal-profilovat-ako-lider-timu

Nič proti nemu. Úplne nemehlo ako mnohí vravia to zase nie je. Ale Giov problém je že on je nevýrazný na trati aj mimo. A zrazu raz za čas zažiari a potom zase nič.

To od silvestra ještě nevystřízlivěli? Nepochopil jsem už to, že ho nevyhodili. A teď prej lídr týmu. Nemají moc velké ambice.

To z casu na cas ze zaziari tak dufam ze myslis predosle serie kde jazdil lebo v f1 som ho teda zaziarit nevidel este ani raz…to ze sa ako taaak vyrovnava Raik. by som ziarenim nenazival kedze ten ma svoje roky…proste ho nemusim

Pdla mna je Giovinazzi najvacsi stastlivec za poslednych 10 rokov. Takych ako je on sa do F1 nedostalo aspon 50 a prave z neho chcu mat lidra stajne :slight_smile:

Go Kimi GO! :grin: :racing_car: