Albon: Mal som pocit, že ma niekto trafil | F1online.sk

Nepokúsi sa ešte kompetentných presvedčiť, že budúci rok to bude naozaj lepšie, že do toho dá všetko, a že sa im odmení za ich trpezlivosť? “Ak mám byť úprimný, presne to už robím. Samozrejme, snažím sa udržať, robím, čo môžem. Ako celok to pre mňa nebol zlý víkend, ale áno, teraz sa koncentrujeme na Turecko.”


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/15065/albon-mal-som-pocit-ze-ma-niekto-trafil

Strata času a energie, veď z neho nekvapkajú body ani ako z Gaslyho minulý rok - a to tam bolo ešte Ferary

Možno to bol Ericsson

Spíš ho trefila zezadu velká včela, jako Bottase v Rusku :slight_smile:

1 lajk

Myslim, ze zozadu pocitil helmutov kopanec