Nepokúsi sa ešte kompetentných presvedčiť, že budúci rok to bude naozaj lepšie, že do toho dá všetko, a že sa im odmení za ich trpezlivosť? “Ak mám byť úprimný, presne to už robím. Samozrejme, snažím sa udržať, robím, čo môžem. Ako celok to pre mňa nebol zlý víkend, ale áno, teraz sa koncentrujeme na Turecko.”
Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/15065/albon-mal-som-pocit-ze-ma-niekto-trafil
