Hahaha nervy popustili nič ti to nedá že mi budeš nadávať, neteš sa osobne to neberiem. A pre menej chápavých “tvoj argument ma váhu prdu vo vetre” nieje nikde na svete nadávka ani osobná urážka… nemaj strach nemám do budúcnosti zaujem na teba reagovať pretože je to ako hadzanie hrachu o stenu
1 lajk
Wow až takú hostilitu som nečakal haha veru keď tliacha niekto do vetra konšpiračne teórie dobrý argument sa vpichne hlboko pod kožu. Nice to meet you aswell good bye…
1 lajk