Ako FIA vysvetlila Norrisov trest a prečo zabúda na jednu dôležitú vec? | Magazín F1 - F1online.sk

ja ta nebranim…

1 Like

Helmutko, ty dokážeš diskutovat většinou rozumně, ale jakmile jde o Maxe a RBR, tak děláš to stejný, jako dezole :unamused:

A nevies čítať? Ja som to tam napisal a kazdemu to bolo jasne o co ti islo vcera a z coho to pramenilo ta tvoja frustracia :wink: ale ked povies

2 Likes

Je to klasika, maj na své straně FIA (či komisaře když někdo chce), to jim stačí. Výsledek je to podstatné, ne forma nebo pravidla :wink:

1 Like

Ked prestanes urazat tak prestanem reagovat

No jo, lidi co neznají férovost to nedokážou pochopit, pro ně je podvádění, protěžování a lhaní vlastně správné nastavení.

1 Like

Len vtedy ked sa to hodi, inak je to overeny zdroj pravdy.

3 Likes

Jou jou maju strasne blizko k Maxovi v tychto dňoch po tom co sa stalo pred par tyzdnami a max snimi nekomunikuje :joy: uplne to vidno

1 Like

Je to paradoxní. A nejlepší je ta argumentace že byl na apexu vpředu, proč by mě měla zajímat jeho pozice na apexu v momentě, kdy bránícímu jezdci na jeho manévr nestačí trať? :smile: V tu chvíli mě to nezajímá, ztrácí pozici ve prospěch toho za ním nebo trest, šlus.

2 Likes

Norris se ptal, co ma delat, ale Mclaren po dvojitem overeni situace s trestem nepocital, takze ho nechali na pozici.

braniacemu nestaci trat? ved to je predsa pointa predbiehania. Dostat za dostatocne do predu na to aby som ziskal pravo kompromisovat liniu supera (inymi slovami, pravom mu zobrat to miesto) ci?

Veď ho protéžujú.

Ako jediný dostal šancu ísť robiť verejnoprospešné práce. Absolútny hnus protekčný - aj zvyšok pola chcel ísť zametať a možu akurát tak svoju garáž.

3 Likes

co je na tomto dezole? ocakavam odpoved v ramci rozumnej diskuzie, na ktoru sa odvolavas. Mne sa nejake vyplakavacky, ze tu mali spravit toto a tam zase tamto, nechce riesit. Keby to bolo v suboji Cunoda vs Stroll tak sa nad tym nikto ani nepozastavi. nie vsetky rozhodnutia mozu byt 100% spravne, niektore ani 50%, takych rozhodnuti su desiatky. vyplakavacky o tom, ze komisari niekoho vedome protezuju povazujem za znak slaboduchosti.

6 Likes

No ale musíš se na trať vejít, když se nevejdeš je to považováno za trvalou výhodu opuštěním tratě a přepouštíš pozici.

… bránící jezdec byl Max, ten z vlastní vůle se nevešel na trať.

1 Like

suhlasim, ale na to je precedent z minulosti.

Těch precedentů z minulosti když bránícímu jezdci nestačí trať je celá řada.

skor si pamatam Braziliu 2021

Kdy nekonali a měli, a později přiznali že měli. Včera ale začal nový cyklus :smiley:

1 Like

cyklus haterov na nete? asi hej
inak sa nic nove nestalo.

1 Like

Nespokojencům se nedivím, sám jsem jeden z nich. Snad kvůli tomu nejsem háter.

1 Like