Ak nasadíme rovnaké bočnice ako Red Bull, nič to nezmení, myslí si Hamilton | Magazín F1 - F1online.sk

Som netusil, ze bol porazeny lewis hamilton, 7nasobny majster sveta, 103x vitaz velkej ceny len preto, ze testoval nastavenia minulu sezonu. Ja som doteraz zil v tom, ze od toho sa pocas zavodneho vikendu jazdi prvy, druhý a aj treti trening… :thinking::joy:.

A praveze musim ta opravit ale russel nejazdil konzervatívne nastavenia. On jazdil simulator a aj na trati. On nemal cas chodit po modnych priehliadkach… A sam toto wolf povedal, ze najlepsi senzor v aute je pilot. Co ak sa lewis spoliehal na senzory namiesto toho aby sa spoliehal na seba ako to robil/robi george russel? Tak isto ako to robil michael schumacher? To je žijúca legenda. Nie niekto kto vyhraval v mercedese len vdaka náskoku vo vyvoji…

Edit: po tom co vsetko dosiahol lewis si mal russela natriet na chleba obrazne povedane poslednu sezonu v shitboxe :wink:

Tak ako si Schumacher natrel Rosberga ?

Ozaj sa ideme o tomto bavit? O rosbergovi ktori dokazal porazit lewisa v rovnakom aute a este ktomu vyhrat sampionat jazdcov? :thinking:

O tom mozeme polemizovat velmi dlho… Ale michaelovi neslo uz skoro o nic. Mal 7titulov, zakladal novy tím, robil danemu timu promo, bol po navrate z dochodku ked par rokov nejazdil atd atd… Takze vytiahnut michaela vs rosberg nebolo na mieste a to aj z toho dovodu ked za jeho čias nebolo tolko senzorov v monopostoch, neboli také kvalitne simulatory atd atd… V tej dobe za cias slavy michaela sa spoliehalo skor na pilota ako na terabajty dát so senzorov, ktore su teraz mercedesu na nic ked nedokazu postavit dobre auto…
Aby ma niekto nebral doslovne tak to rozvetvim, ze dobre auto aby dokazalo dominovat a bojovat o prvu priecku…

1 Like

Ľudia stále hovoria o tom, ako zaviesť nové bočnice, ale nie je to také jednoduché.“

Ale ani slozite, je treba to odzkouset, vzdyt problem vznikl prave tady, selhala data z tunelu, kdy se s modelem testuje pri cca polovicnich provoznich rychlostech, Lauda by mu dal…

1 Like

To je vyrazne prekroucene, HAM rekl, ze tym mu pri vyvoji nenaslouchal, coz nemusi byt fakt.

Aspon z pohledu, kdy Wolff prohlasil, ze bylo treba definitivne overit nefunkcnost bocnic. To je v poradku, nicmene meli mit pripravenou alternativu a odskouset to v porovnavacim testu, nebo rovnou v provozu behem uvodniho zavodu. Tady vidim zbytecne mrhani penez a usili…

2 Likes

Já myslím, že to letos dají dohromady a budou druhým týmem. George Russell je budoucnost a je třeba na něm stavět.

Těžko se namotivuje k boji o třetí místo, když je tam jenom kvůli osmému titulu. Russell first.:+1:

najprv som to citoval cele :man_facepalming: kazdopadne Hamilton hovori vseobecnu pravdu o bocniciach a nikto netvrdi, ze sa tomu rozumie a porazka Russellom s tym ma aky suvis?

takze rosberg bol vlastne z trojicky MSC HAM ROS najlepsi?

V tomto ti davam vynimocne za pravdu :relaxed:

To nikde netvrdim lebo schumacher bol doma na starsich monopostoch a pricom rosberg zasa v novsich…
Ale co by bolo keby rosberg pokracuje s hamiltonom v sucasnych generaciach…? :thinking:
To uz je zial vec, ktoru sa nikdy nedozvieme.

Mel bys mi verit ve vsem …

Veriť niekomu vo vsetkom znamena nemat vlastny názor :v:.

1 Like

to iste sa da povedat o Hamiltonovi, ze “bol doma na starych monopostoch a Russell zase na novych” :man_facepalming:

Mozna je to lepsi cesta nez zivot ve vymyslech :grin:

3 Likes

V tomto by som ti dal za pravdu za hamiltona ak by tu nebola dana kauza umyselneho znizovania vykonu pri zaciatku hybridnej éry. Nikde nevyvraciam jeho tituly na papieri. Ale realne mal mercedes náskok lebo vraj niekto vyniesol von informacie na zaklade ktorých mercedes postavil beštiu, ktorej musel znizovat výkon… Pre to z nesportoveho hladiska a unfairplay nesuhlasim s jeho titulmi za mercedes. :slight_smile:

V akych vymysloch? Pre teba su to vymysly ale pre mna je to rozvetvenie myšlienky. To neznamena, ze si vymyslam ale myslim dopredu. Ked ti niekto povie, ze takto to je a aj ked vies niekde v hlave, ze to nie je pravda alebo moze to istym smerom pokracovat na zaklade niecoho tak preco to nerozviest smerom dopredu… Ludstvo sa nevyvinulo na zaklade niecoho co bolo. Vzdy sa nasiel niekto kto posuval myslienky dopredu… To iste mas vo formule pri napredovani vyvoja. Preco nemame zaseknuty vyvoj? Preco nejazdime na monopostoch zo 70tich rokov? Lebo niekto posunul myslienku dopredu… :slight_smile:

Eh, tak to mi staci a myslim ze i ostatnim tady :stuck_out_tongue_winking_eye:.

To neznamena, ze bych nechtel vedet co Hamilton predkladal a co neproslo, bylo by fajn to vedet, snad se to dozvime…

2 Likes

V tomto zase s tebou suhlasim :ok_hand:. To by zaujimalo aj mna.

1 Like

Možno povoliť mať viac piercingu v spodnej časti tela pre lepšie celkové vyváženie monopostu (myslené ako joke) :slightly_smiling_face:

2 Likes