Aha, GP, pozri! Verstappen na konci pretekov demonštroval svoju hegemóniu | Magazín F1 - F1online.sk

Max Verstappen má za sebou ďalšie preteky, v ktorých sa takmer vôbec nespotil. Opäť predviedol suverénny výkon a z víkendu v Číne si bez jedného odnáša plný počet bodov. Za dominantnou jazdou dal aj netradičnú bodku, akoby chcel verejnosti ukázať, že si na trati môže robiť, čo len chce.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/151432/aha-gp-pozri-verstappen-na-konci-pretekov-demonstroval-svoju-hegemoniu

Ono by to bolo aj vtipne ak by to nebolo vlastne trochu aj smutne, ze sezona je v … :slightly_smiling_face:

Ano Maxi, vase auto je o trosku lepsi nez tech ostatnich teamu. :wink:

Já to připisuji především Adrianovi, ground effekt je voda na jeho mlýn, nevím zda mám smeknout nebo brečet, asi obojí :man_shrugging: Tady už nikdo nemusí pochybovat že by je někdo sundal z trůnu. A je to pro F1 hodně špatně.

1 Like

To sou tituly tohle :sob:
Vettel, Ham, teď Ver. Jak přes kopírák, sběr řadových pohárů vyježděných po kolejích.
Kde jsou leta 05/06/07/08/10/12

Hlavně FIA udělala za 3 roky jednu změnu.
Dřív jsi to nestačil počítat. :slight_smile:

Prostě jsme v prdeli, Puffe :pensive:

1 Like

Srandisto. Nevyhrál 10 a 12 ten Vettel? A 08 Hamilton?

Ale dobrá byla i první polovina 2013. (I když vedl Vettel. :grin:)

Až na tyto detaily souhlas. Škoda, že Lando nepodepsal ten Red Bull.

Jednou se to zlomí. Nesmíš přestávat věřit. :slight_smile: Musíš mít naději.

Vždyť jsi viděl ty závodní tempa, tam je všude alespoň roční skluz, a rok už se na těch autech ani dělat nebude :man_shrugging:

1 Like

Přemýšlím, jaké je nejklidnější povolání na světě, kromě uklízečky ve škole v době letních prázdnin.

Už to mám.

Inženýr Maxe Verstappena. :grin:

4 Likes

Ja tieto RB tituly davam vyssie. Predsalen F1 je primarne konstruktersky sampionat, nie sampionat vyrobcov motorov. Je tu jeden obrovsky rozdiel: RBR bol v rokoch 2014-19 bez motoru, cize sa mohli aj rozkrajat.
Mercedesu nic nebrani poskladat vitazne aero.
Samozrejme z pohladu zaujimavosti na trati je to asi jedno.

6 Likes

Je to čekárna na rok 2026,no … obdobně jako za Mercedesí super dominance :grinning: :face_with_raised_eyebrow:

1 Like

Jenže, tam se musí doufat leda v to že ty motory RBPT hodně pokazí, protože ground effekt bude pokračovat.

1 Like

V pohodě. Jednou se to otočí. :slight_smile:

No a když k tomu připočteš Maxe…tak se vlastně nedivím že tlačíte ten rozpad RB :grinning:

4 Likes

Je to potřeba. :thinking:

Davide specifikuj rozklad RB. Je to o čem píšou média, to co jsem psal třeba já, nebo to co psali kolegové co fandí RBR?

Ale tak ber, že Mercedesí dominance taky trvala kure vsky dlouho a nikdo už pomalu nevěřil…a pak přišel 2021.
Bylo to dlouhé, bylo to kruté, mnozí zaplatili mentálním zdravím…ale všechno jednou končí :slightly_smiling_face:

1 Like

Tak je jasné, o co jde. :grin:

Jedna pracovní skupina zařizuje rozpad nejmenovaného týmu.

Druhá se snaží přesvědčit Maxe Verstappena, aby přestoupil do Mercedesu.

A třetí hledá cestu, jak potopit ten motor.

:grin:

A pár novinářů je tak blbých, že to ještě vytrubují na internetu.

1 Like