Abú Zabí malo na Latifiho jazdu negatívny vplyv, tvrdí Capito | Magazín F1 - F1online.sk

Nicholas Latifi je momentálne vo Formule 1 možno tým najneželanejším mužom. Ťažko by ste hľadali názor, podľa ktorého si kanadský pretekár zaslúži miesto v kokpite a mal by v F1 zostať. Zvlášť po Veľkej cene Talianska, keď ho na celej čiare porazil novic Nyck de Vries. V čase, keď Latifimu vo Formule 1 zvoní umieračik, prišiel so zaujímavým vyjadrením jeho šéf Jost Capito.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/76971/abu-zabi-malo-na-latifiho-jazdu-negativny-vplyv-tvrdi-capito

Úprimne myslím, že Latifiho “jazda” ako to Jost nazýva nebola o nič lepšia ani pred inkriminovaným momentom.

2 Likes

hento bola iba korunovacia jeho neschopnosti. Do historie a ovplyvnenia historie F1 bude zapisany uz navzdy, no nie zrovna v tom pozitivnom slova zmysle. Moze to byt super chalan, no v f1 ide hlavne o vysledky a rychlost, pripadne marketing, no to on nema ani jedno. Ak odide, chybat nikomu nebude

A on se vratil a ukazal celemu svetu ze je v F1 pravem?

Kdy uz tohle skonci, nechutne a hlavne uz nikdy neopakovat, zakaz vstupu platicum at si tymy pomuzou jinak, tohle nema uroven.

Latifi je karmicka kompenzácia Timi Glocka.

1 Like

Som zvedavy potom teda na karmicku kompenzaciu pre Maxa co nas v buducnosti caka

Capito mu nějak myje zadek.
30 mega je holt 30 mega.

1 Like

Myslím si, že aj preto mu trvalo dosť dlho, kým v tejto sezóne našiel svoju konkurencieschopnosť
Nevsimol som si jeho konkurencieschopnost :man_shrugging:

Kde je problem? vsak ziskal body na superlicenciu, tak musi byt s jeho “jazdou” vsetko v poriadku.

Mne sa to zdá že keď niekoho neoprávnene chvália alebo ospravedlňujú tak ho práve vihodili, pozri na Riciarda v Mclarene alebo Hulka si pamätám ako chválili keď ho Renault vyhodil.

Aj je. Niekto musi byt zakonite posledny. V celej historii f1 boli aj horsi jazdci,len tunajsi odbornici vsetko robia najlepsie vo svojom fachu, aj v komentovani na fore. Sami majstri svojho remesla tu mudruju,kto na co ma a na co nie.
Nechcem ani vidiet vysledky ich prace, bo su to najsamlepsie majstrovske vytvory.:grin:

1 Like

no jazdil zle aj predtym, takze mu treba zamavat papa

To nedáva zmysel, lebo Glock nikdy nič neovplyvnil. Akurát dal Massovi falošnú nádej na titul.

Co sa stako potom? Potom wolff odpratal sc a potom ziadal zavodenie cistu trat. Ci niie?

Chces povedat ze wolff neovplyvnil zavod?

Max a horner neporusili pravidla! Titul zasluzeny.

Masi pravidla neporusil… povedz mi ktore dva monoposty neboli vratene na poziciu?