Jos Verstappen: Lewis sa s nami nerozpráva, žije vo vlastnom svete | Magazín F1 - F1online.sk

Pripomínaš mi študenta medicíny, ktorý si listuje zoznamom chorôb a zistí, že má všetky.

1 Like

Tohle je dost slusnej fanouskovskej clanecek :slight_smile:

Dost by me zajimalo o cem by se s Hamiltonem bavil, blbost.

Co sa tyka hamiltona nie je najlepsi ale vie najlepsie pochopit auto a odprezentovat nastavenia auta svojim inzinierom tak ako to vie aj max pochopit… hamilton nevie jazdit na vode alebo nejde za hranicu aby ziskal ako take body…na vode vedia jazdit len top jazdci a to ham nie je…dalsi problem…kolko krat by mu botas mohol zobrat body?? No vela podla mna ale robi mu bodyguarda…ham ma rychle auto a vie ho pochopit ale uz nie je sam co ma rychle auto alebo lepsie povedane s pomalym autom vie niekto robit zazraky

Russel v hamiltonovom aute robil zazraky ked ho zastupoval ale jazdil okato tak mu radsej dali botasove gumy dostal defekt a este jedna vec sa vtedy udiala…tri nahody voci russlovi v ham aute

Mercedes nerobi chyby ale vtedy tri zahady

S prečo by sa mal s Vami rozprávať ???

Hihi :smiley: myslím si, že môj tip má isté širšie podloženie, ako len tak z brucha povedať “on je introvert, ale iný typ” akoby bol nejaký pokémon :smiley:
Ale budiš, každý to vidí inak. :slight_smile:

Tá tvoja geniálna analýza sedí minimálne na polovicu štartového poľa.

1 Like

ale on aj v sukromi sa velmi rad predvadza

Minimálne na polovicu ani veľmi nie, tak na štvrtinu kľudne môže, je to výsada celebrít, a niektorí z nich spĺňajú taký štatút, akurát Hamilton to len zosobňuje. :slight_smile:

Celkom zaujimavy rozhovor, specialne ta informacia o tom ako sa so synom tyzden nerozpraval preteze vypadol v druhom kole pretekov.

"Rešpektujem ho ako jazdca, ale ten zvyšok… nič.”

Nie som HAM fanúšik, ale kto už len potrebuje rešpekt od kriminálnika?

1 Like