Zanardiho stav sa zlepšuje, prvýkrát od nehody prehovoril | F1online.sk

Po dlhých a tvrdých mesiacoch sa zdá, že Alex Zanardi začal ťahať za dlhší koniec povrazu aj v tomto životnom boji. Nezlomný taliansky matador utrpel pred niekoľkými mesiacmi ťažké poranenia hlavy a jeho budúcnosť sa zdala veľmi neistá. Tohto chlapíka však len tak niečo nezlomí a svojim progresom prekvapuje i samotných lekárov.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/20629/zanardiho-stav-sa-zlepsuje-prvykrat-od-nehody-prehovoril

Pravy bojovnik, rovnako ako Niki. :+1: Nie ako tie dnesne primadony, ktore ked trochu zaprsi, hned kvikaju, ake je to nebezpecne (cest vynimkam).

1 Like

dnesne auta zvyria viac vody ako za cias laudu.
https://static.ffx.io/images/$zoom_0.182%2C$multiply_1.0582%2C$ratio_1.5%2C$width_756%2C$x_0%2C$y_0/t_crop_custom/q_86%2Cf_auto/8d53115f1bce3da0388f9c6093e3cc98e9c9a7a0
to je naco sa stazuju dnesni pretekari. nie je to o tom, ze nevedia zajazdit v dazdi.

Dnesne auta su aj mnohonasobne bezpecnejsie a lahsie ovladatelnejsie ako vtedajsie. A toto nie je o autach, ale o ludoch. Kto chce, ten kona, kto nechce, hlada vyhovorky.

povedal F11, ktory si odjazdil nejaky ten patek s oboma. ;D.
Ja si nepotrpim aby niekto riskoval zivot nato aby som sa viac zabavil. Ani vtedy som si na to nepotrpel. Je mi v podstate jedno, ze sa v najvacsom dazdi nejazdi.

A ty si kolko s nimi odjazdil, ze ma sudis? Nikto tu predsa netvrdi, ze sa maju zabijat, toto su proste take argumenty vytiahnute z paty, lebo uz nemas ako zareagovat, tak mi zacnes podsuvat nieco, co som nikdy nepovedal a este to vyzenies do extremu.

A mimochodom, tu je krasne vidiet, ze trafena hus zagagala, co sa mojej poslednej vety z predosleho prispevku tyka. Krasne si sa tam nasiel, helmutko. Gratulujem.

1 Like

kde ta sudim? sa ukludni. mam ta uplne v pazi. :smiley:

Rovnako koli tebe nebudem zle spat, len by som nabuduce rad uvital z tvojej strany viac racionalnych faktov ako nezmyselnych vymyslov a menej priklaslovania ktore si tu predviedol.

1 Like

lebo co ? trhnes si nohou? :slight_smile:
prestat tarat sprava zlava o primadonach a podobnych infantilnostiach a potom ta mozno budem brat vazne.

Lebo ma presvedcis ze si este vacsi mentalny atlet, nez som si myslel.