Wolff sľubuje veľké pokroky a zlepšenia, „v istom bode“ dokonca aj víťazstvá | Magazín F1 - F1online.sk

Od pesimizmu k optimizmu. Maniodepresia nedokáže dostatočne vyjadriť hojdačku emócií, ktorú Mercedes v ostatných týždňoch zažíva. Po sobotnej kvalifikácii sľúbil šéf tímu Toto Wolff fanúšikom stajne z Brackley veľké zlepšenie.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/91538/wolff-slubuje-velke-pokroky-a-zlepsenia-v-istom-bode-dokonca-aj-vitazstva

Já si taky myslím, že do letní pauzy bude Mercedes v pozici boji o vítězství s RB

Dufam že sa tento rok dotiahnu aspoň na 1 desatinu od RB. Wolf vypustil nádej že sezóna nebude nudne modrožltá. Držím palce . :vulcan_salute:

Ty balíky velkých vylepšení by měli být už v Baku a na Imole, to je relativně brzo, tak uvidíme. Na druhou stranu nikdo z týmů nespí a bylo i loni vidět, že RB ve předu uskočil hodně a to stejný se dá říct i v zadu o AM, který byl marný a potom dokázal vozit body i když vypadli v Q1

Včera nemohl Hamovi zaručit nic, dneska slibuje i letošní výhry, zítra možná bude zase všecko jinak :face_with_hand_over_mouth:

4 Likes

Jasne, a RB a ostatni budu sediet na prdeli a cakat, az ich mrdcedes dobehne. Toto moze aj tuto sezonu kludne odpiskat a Lulu moze ist spokojne na dochodok.

Pokud umíš číst, tak by sis přečetl, že píšu o tom, že ostatní nebudou stepovat na místě

Zatímco ty tu chodíš vyplakávat o něčem, co se neděj

2 Likes

tak vyhrat mozu, ved aj v minulom roku sa im to podarilo, ale nebude to vitazstvo vdaka ich cistemu vykonu, ale vitazstvo vdaka zhode nahod

2 Likes

PUFF

14h

Bude to takhle:
RedBull Mercedes Ferrari Alpine Aston

To si nepochopil, já citoval Puffa

Za mě to bude kolem letní přestávky takhle: 1. RB 2. Mercedes 3. AM 4. Ferrari 5. ALpina

To se taky obrať na Puffa, který tvrdí, že do 4 závodů to praskne :slightly_smiling_face:

Tak pravidla jasně vymezují podlahu a zákaz jakýkoliv aktivních prvků, co jsem pochopil, tak Puff tvrdí, že RB má aktivní zavěšení vzadu co snižuje podlahu na trať na rovinkách a zvedá v zatáčkách

Možný je všechno, Ferrari taky podávdělo s motory a mysleli si, že se na to nepřijde

Aneb slibem nezarmoutíš :stuck_out_tongue:
Momentálně Mercedesu moc nevěřím

Věříš vic Ferrari?

To je fakt super, že Mercedes co se loni pral s Ferrari o P2 v PK zamává AM, který loni skončil 7 v PK

Připravuji podklady k trestnímu stíhání.

Asi sa k nim “náhodou” dostala zatúlaná flashka od Fallowsa :face_with_hand_over_mouth: