Wolff si nepripúšťa, že by Hamilton spravil chybu: On chyby nerobí | Magazín F1 - F1online.sk

Bůh vý co a kde si ty dva mažou.
Od chvíle co byli spolu sami několik hodin v kuchyni, přemýšlím co tam doopravdy dělali…
.

Koukni se do předchozího článku jak vypadá to tlačítko a kde je.
Aktivace nahodou není možná.

Wolff :joy::joy::joy:

1 Like

Presne tak Bujdy :slight_smile: som rád, že to ďalší človek vidí podobne ako ja. Preto mám na Hama taký názor, aký mám, Ferrari by ho zdeptalo. V Mercu mal výhodu voľnosti a mazania medu okolo úst, vždy mal k dispozícií dobrý tím/ľudí a techniku, akonáhle sa začalo niečo rúcať alebo sa vyskytli nejaké problémy, už aj hľadal cestu ako “opustiť loď, kým mu ešte nenatieklo do topánok” :smiley: (viď Mclaren)
Stále si myslím, že je jeden z naj, ale táto jeho zbrklá povaha žoldniera, ktorý ide len tam kde ma na ružiach ustlané, ma bude vždy utvrdzovať v tom, že nikdy nemôže byť “the” GOAT.
(a áno viem, jeho prestup do Mercu bola lotéria, ale nech mi nik nehovorí, že mu Lauda a Brawn nemazali medové motúze ako budú “na koni” pretože majú dobrých ľudí a sú veľmi dobre pripravení, to bolo vidno už na pokroku v 2013)

1 Like

Nech uz vyzneju Wolfove reci ako chcu,ale je vidiet ako Mercedes stoji za Hamiltonom aby na neho bol co najmensi tlak,aby sa citil v pohode. Pesny opak Ferrari a Seb.Tam este stupnovaly tlak na neho svojimy vyjadreniami.

3 Likes

Pokial nemá jazdec plnú dvoveru od svojho týmu nemôžeme od neho čakať ani výsledky … cize na 1 strane chápem vyhlásenie wolfa ale na druhej vystavil hamiltona zbytočne do pozície nadčloveka ktorý nerobi chyby aby sa im to ešte nevypomstilo lebo poslednú dobu mi príde hamilton dosť rozhodený

1 Like

Ono jedna věc je co vzejde za vyjádření veřejně a co interně, to se nemusí vůbec shodovat a to že se chyba stala a kde je vždy dobré určit aby se poučili. Co se děje interně my ale můžeme jen spekulovat. Zarazilo mě ale že vyčítáš Ferrari vyjádření k Vettelovi když měl bojovat o titul, které máš na mysli? Nevybavuji si že by se do jeho chyb nějak opírali a že jich bylo hodně.

Tak si lepsie pozri historiu clankov To nebolo len za Binota ale este aj za Arivabeneho.

Vždyť proto se tě ptám která vyjádření k Vettelovi od Ferrari máš na mysli když o tom mluvíš, zajímá mě to.

hadam nechces aby som teraz hladal stare clanky 2-3.rocne.Ak ta to tak zaujima najdi si na to cas a hladaj. :grinning:

Já o nich nemluvím, to ty. Když máš ale vypotit něco konkrétního tak vypadáš hodně bezzubě. Asi jen tlachal no.

.Zaujimave ,ty co si vsetko pametas a nevies o com hovorim?Neni ich malo co boli,tak hladaj a neotravuj.Este mas napovedu 2-3 roky dozadu. :smirk:

Já netvrdím to ani to, nějak si nepamatuji konkrétní veřejné výpady Ferrari na Vettela tak jsem chtěl vědět o čem mluvíš a ty místo toho aby jsi něco konkrétně vytáhl tak tu bezzubě štěkáš. Když nic nemáš tak nic nemáš, chápu.

-Toto nebola chyba Arrivabene ako taká. Ale on bol nakoniec zodpovedný za zostavenie najlepšieho tímu ľudí. V tejto oblasti zlyhal - a to malo negatívny dopad na ich hviezdneho jazdca. Ich vzťah tiež nebol ideálny, zvlášť po tom, čo Arrivabene vyhlásil, že by sa Vettel mal sústrediť skôr na svoju jazdu ako na zákulisie a dodal, že Vettel si musel miesto v tíme zaslúžiť. Vrážať klin medzi seba a hviezdneho jazdca sa nezdá ako dobrý manažment. -------- Rypnutie do Vettela ,tento rok---- , že Ferrari sa konečne môže spoliehať na oboch jazdcov a nie len na jedného. A bolo tam takychto veci dost co zazneli v mediach od sefov Ferrari.Arivabeneho,Binota a dokonca aj od samotneho Piera Ferrari ci ako sa vola.Len nemam tolko casu to vyhladavat za teba kedze to teba zaujima tak moc.

1 Like

Tak to že si Binotto rýpnul do Vettela LETOS je přece zcela o něčem jiném, už to není jejich jezdec. To je tak když někdo nemůže dobře hodit ego za hlavu :wink: Opravdu si nevybavuji že by Binotto někdy šel proti Vettelovi když za ně jezdil a ty jsi ani žádný příklad neuvedl.

Co se týče Arrivabeneho vzpomínám si jak se Vettela zastával když na něj tehdy nějaký novinář tlačil ohledně Vettelových fatálních chyb když měli bojovat o titul, zastal se ho a vždy říkal že vyhrávají jako tým či prohrávají jako tým. Dokud tam byl Kimi tak Vettel byl rozhodně jedničkou.

To jediné co jsi vypsal a tomu dávám asi za pravdu s tím aby se soustředil na jízdu muselo být někdy v roce 2016, tam si vzpomínám že Vettel neodváděl moc dobrou práci a asi tam v zákulisí došlo k nějakému sporu kdy ho nejprve Marchione nějak napomenul a pak právě Arrivabene řekl že si své místo musí zasloužit.

To vobec neni o niecom inom.To poukazuje o jeho charaktere.Ked sa koncila minuli rok sezona a Binoto si chcel spravit meno medzi fanusikmi tak vypraval ako ma rad sebastiana a ako aj ked skonci tak stale bude patrit do rodiny Ferrari.A este ani poriadne nezacala sezona a uz zmenil nazor ako mu to pasuje.Je to obycajny obracac kabatov.Ze si ty nepametas tak to neznamena ze to tak nebolo.Ja to hladat za teba nebudem,tolko casu nemam a ty mi za to ani nestojis.Co sa tyka Arivabeneho tak je pravda ze hovoril ze vyhrava a aj prehrava tym.Lenze sem tam si aj neodpustil poznamku na Sebastiana. ked mu nieco nebolo po voli.To co som daval nebolo v 2016 ale neskor.

Já si pamatuji když si Binotto do Vettela rýpnul ale to už bylo když nebyl jejich jezdcem. No nevadí, nemáš čas něco hledat a já taky od něj nic nenašel, asi to nebylo tak horký.