Wolff sa obáva Red Bullu: Na konci roka už mali najrýchlejšie auto | Magazín F1 - F1online.sk

Mercedes v hybridnej ére povyhrával azda všetko, čo sa vyhrať dalo. Pred sezónou 2021 si však Toto Wolff nie je úplne istý tým, ako šampionát dopadne, lepšie povedané oba šampionáty. Red Bull je totiž viac než len vážnou hrozbou. Alebo aspoň to tvrdí.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/21971/wolff-sa-obava-red-bullu-na-konci-roka-uz-mali-najrychlejsie-auto
1 Like

Väčšinou boli v hybridnej ére najrýchlejšie Ferrari teraz sa to trochu otočilo a teraz ho mali v Redbulle. :joy:

1 Like

2019 - v piatok : ferrari je favorit, su najrychlejsi
2021 - v skutocnosti redbull mal najrychlejsie auto
Wolf toci stale tie iste marketingove bullsh-ty a presuva pozornost inde.
Mercedes v lete 2020 prestal vyvijat karu a supali novy voz na tento rok.
Kaslali na vyvoj, napriek tomu RedBull vyhral len posledne preteky.
A to tak, ze Mercedes priskrtil motory.
Zo strany Wolfa opakovane marketingove pokrytectvo.

1 Like

Nemám rád mercedes a to vôbec. :rofl: Ale treba im uznať že to čo robia robia fakt dobre :rofl: ja som na tento článok klikol preto lebo som chcel vedieť čo ten šašo za vyhlásil a presne o to ide :grin: pozornosť

1 Like

Wolfík štandardne odpútava a presúva pozornosť inde. Falošné vyjadrovanie a zahmlievanie sú pri komunikácii s médiami jeho bežnými a osvedčenými nástrojmi. Tí, čo dlhšie sledujú jeho vystupovanie, sa už nad tým ani nepozastavujú.

cokolvek co prinasa vysledky, tak preco nie?

Tak ono to má zmysel aj dovnútra tímu - a možno hlavne.

Každý sa musí dívať dopredu - takže Wolff neustále vytvára pre Mercedes imaginárnu mrkvičku, ktorá im visí pred nosom. No zároveň tá mrkvička musí byť na dosah - to zas Marko s Hornerom dávajú tímu ďalekohľad, aby veril, že Mercedes je v skutočnosti oveľa bližšie, než je realita.

Paradoxne tak Maxove víťazstvo v arábii poslúžilo obom stranám. Red Bull zas verí, že sú v hre a Wolff má zas muníciu aby dokopal tím k veľkým výkonom (ako bol v sezóne 2019 motor Ferrari).

Naco sa robia clanky z jeho vyhlaseni, uz je unavne citat roky rokuce stale to iste… o chvilu bude hass najrychlejsi a mercedes bude vyhravat

Klasický Toto :DDD

2 Likes

Jak ja by som si prial, aby sa Vlk nemýlil. Hneď by ho prešiel ten zákerný úsmev na tvári. Ale bohužiaľ sa to pravdepodobne nestane a Hamik získa zase ďalší titul bez námahy.

1 Like

Wolff je borec, chtěl bych mít Mercedes, koukal jsem na aktuální modely a nelíbí se mi vzhledově ani jeden, to myslím vážně. Musel bych jít do sportu a do klasiky minulého století, dejte mi nějaký tip.

1 Like

jseš snad malé děcko…

U Wolffa není ani tak důležité co říká ale proč to říká, je to liška podšitá :wink:

1 Like