Wolff: Ferrari si to prehralo už počas tréningov | Magazín F1 - F1online.sk

Kedze system VSC je nastaveny tak, ze jazdci musia dodrziavat deltu, rozostupy sa po skonceni VSC mozu zmenit.

Hej, to viem, ze musia dodrziavat deltu. Ale zasa mu to vyslo, ako minuly zavod. Neviem, ci mal iba stastie, ze mu to vyslo, ked skoncil VSC, alebo si ju vie tak dobre manazovat.

Dva krát po sebe to nebude náhoda si myslím… skôr to vyzerá že úmyselne spomaľuje pod deltou a aby ju dodržal môže pridávať skôr alebo niečo také. Myslím si že dobré načasovanie a správna vychcanosť čo každopádne nie je na škodu

Ja si myslim, ze Mercedes ma vybornu jazdecku dvojicu, za ktoru musia byt mimoriadne vdacny. Paradoxne je to aj vdaka tomu, ze nebojuju o titul a tym padom maju v time pomerne harmoniu a vyhybaju sa nejakym napatiam s tym spojenymi. Dnes bol pre mna Hamilton lepsi, ale ako moze niekto kopat do Russella, ktory tiez podal velmi dobry vykon, tomu nerozumiem. Ostatne sa staci pozriet na celkove poradie. Obaja jazdci su bodovo vyrovnani superom s ovela lepsimi autami a v PK je Mercedes tesne za Ferrari. Na to o kolko horsie maju auto je to neskutocny vykon. Neraz sa stalo, ze Russell a Hamilton dokazali aj vykonnostne predcit takeho Sainza a Pereza a to len potvrdzuje ich kvality. Dobre sa navzajom tahaju a naozaj robia maximum co sa s tym autom da. Jednoznacne najlepsia jazdecka dvojica v poli. To, ze je lepsi raz jeden a raz druhy na tom nic nemeni. Idu na skutocne vysokej urovni a porazaju papierovo silnejsich superov. To je podstatne. Russella dnes sice zdolal Hamilton, ale to, ze on zdolal Sainza s Perezom, ktori by mali byt jasne pred nim, to uz nejak mnohi nevidia. Zvlastne.

7 Likes

Pěkně napsáno, posílám bodík a :wink: :+1:

No, já mám piloty, kterým nefandím, a označuji je - tak jako ty, kterým fandím - jménem, iniciálami nebo srozumitelnou zkratkou: Hamilton, Ham, LH… Označovat mistra světa urážkou “Vred” a zároveň se pasovat do role arbitra, který mentoruje jiného uživatele, jak má psát své příspěvky, je docela unikum.

Na některé věci přijde GR sám, Hamiltonovu šeptandu k tomu potřebovat nebude.

2 Likes

Totko zase píše bájky. Ferrari si to prehralo dňom kedy spravili z Binotta šéfa.
(poznámka pod čiarou, myslené ako trápny pokus o ftip)

V tomto sa nezhodneme. Každý uzná, že Russell jazdi super, ale ona to potrebuje stále zdôrazňovať. Pozorne som čítal jej komenty po kvalifikácii a VC a vidieť tam jasnú tendencnost, čo je nevyhnutelne ak niekomu tak strasne fandis ako ona. Tie svoje slova som tam nepísal náhodou.

treba si uvedomit, ze Binotto sefuje talianom. v podstate ma najtazsi job. :slight_smile:

2 Likes

Na druhou stranu si s nimi může dát sklenku vína, zaspívat a podřystat o krásných děvách. :slightly_smiling_face:

Samozrejme, neviem ci to nevidia alebo nechcu vidiet, ale pri poslednych uspechoch tam boli ine narodnosti