Vyhrá Mercedes tento rok? Možno v Austine, uvažuje Russell | Magazín F1 - F1online.sk

Sezónu bez víťazstva zažil tím Mercedes naposledy v roku 2011, sezónu bez víťazstva nezažil Lewis Hamilton vo svojej kariére nikdy. Šesť veľkých cien pred koncom sezóny však hrozí, že tieto výroky prestanú platiť. Na druhej strane sa však určite nedá povedať, že by bol Mercedes pred záverom sezóny úplne bez šance.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/77149/vyhra-mercedes-tento-rok-mozno-v-austine-uvazuje-russell

Vlastnymi silami nie.

2 Likes

Tiež to tak vidím…
Ale nechápem ako George prišiel na šancu v Austine…
… veď tam sú mega hrbole… trať sa prepadá kvôli nestabilnému podložiu na viacerých miestach…
…a nič s tým nevedia urobiť.
Nedivil by som sa keby v Austine Mercedes skončil v druhej desiatke…

1 Like

Taktiež v druhom sektore to je skoro stále rovinka, čiže :man_shrugging: ktovie, ale aspoň je zaujímavé sledovať, ako sa budú správať dané monoposty na týchto tratiach, ktoré nás ešte čakajú, podľa mňa nie všade to bude jednoznačná výhra Maxa, a tipoval by som, že Mercedes to túto sezónu dá a vyhrajú, len to bude s veľkou pravdepodobnosťou kvôli nejakému vonkajšiemu faktoru (tak, ako spomenul Unleash) :slight_smile: .

Zeby toto bol prvy rok v ktorom Lewis nevyhra ?
Na toto on nie je zvyknuty, od zaciatku ma karu s ktorou sa da vyhrat k dispozicii.
Tak dlho v jednom kuse to nemal ziaden pilot, ma viac stastia ako cele startove pole dokopy …

To je co? Nehoda, počasí? Třetí už tam není.

Je - kombinácia oboch :smiley: . Prípadne niečo iné, ktovie, nechajme sa prekvapiť. :slight_smile:

Celý víkend má hodně pršet. Verstappen vs Ferrari again? :eyes:

1 Like

V Singáči je dosť nepredvídateľné počasie, čiže nikdy nevieš, aspoň to bude zaujímavé. :slight_smile:

1 Like