Všetci sme tu kamaráti, až na pár výnimiek, zaznelo po rozlúčke s Vettelom | Magazín F1 - F1online.sk

Minulý štvrtok sa v Abú Zabí uskutočnila rozlúčková večera na počesť štvornásobného majstra sveta Sebastiana Vettela. Udalosti sa zúčastnilo všetkých dvadsať pretekárov štartového poľa. Piloti si naposledy takto na spoločnú večeru vyrazili ešte pred šiestimi rokmi pred pretekmi v Číne. Zhodli sa na tom, že k podobným „schôdzkam“ by malo dochádzať častejšie. Po stretnutí sa niekoľko pretekárov podelilo o svoje dojmy z oného večera. My vám prinášame to najzaujímavejšie z toho, čo zaznelo.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/84634/vsetci-sme-tu-kamarati-az-na-par-vynimiek-zaznelo-po-rozlucke-s-vettelom

Ak Max teda sedel vedla Ocona tak naozaj tam nebol zasadací poriadok :smiley:

3 Likes

Posledná večera predtým, než Sebastian Heppenheimský po predaní svojho učenia opustí svojich učeníkov :slightly_smiling_face:

1 Like

Ocon bol pripravený. Zo spodu stola mal izolepou prilepený kaser :slightly_smiling_face: Keby dačo.

2 Likes

Takto by to malo vyzerať.
Rivalita len na trati.
Za stolom sú to obyčajný ľudia.

1 Like

Od Hamiltona hezké gesto.

@Forza Obyčejní milionáři. :wink:

2 Likes

Taky bychom meli neco takoveho usporadat…:laughing:

1 Like

Tiez ma to napadlo ale:

  1. Bolo by treba zasadaci poriadok
  2. Asi len nejaka krcma
  3. Kazdy plati sam

:slight_smile:

Malokdo by prisel…

Smeju se kdyz nas vidim s nickem na klope…tak to jses ty :eyes:

Nie je to tak davno, kedy sa stretka komunity F1 pravidelne (2x do roka) usporaduvali… a prislo vzdy tak cca 50 ludi, takze to nie je utopia. Doposial sme mnohi medzi sebou takmer denne v kontakte.

Hlavni problem je misto konani a dojezd.

Tej druhej vete som nepochopil. Tak ci tak ja sa drzim z nezmyselnych diskusii bokom, strata casu.

Asi by to nemelo uroven.

Obyčajne neobyčajný :smiley: ja im tie prachy nezávidím.
Aj keď pár percentami z ich platu by som nepohrdol.