Vettel zložil poklonu jazdcom rely: Nedostáva sa im zaslúženej pozornosti | Magazín F1 - F1online.sk

A jak bylo na Monte Carlu?

Trať nádherná, počasí parádní, spousta zajímavých situací včetně přeskakování do soupeřové dráhy a zpátky i kuriozitka namotané reklamy na ledové hroty gumy.
Hlavně moc príma zábava pro všechny zúčastněné. :upside_down_face:

1 Like

Ještě jsme se stavěli ve Finale Ligure na kola, teď jedu domů a sedím na Rozvadově a čekám až se kamarádovi dobije ten jeho nesmysl?
Jinak žádný sníh, ale užil jsem si to jako ještě nikdy. Vydržel jsem poprvé všechny čtyři dny. Myslím, že zážitek nesrovnatelný s F1, ale na mě je to hrozně náročný to vydržet. Ti skuteční fanoušci jsou úplně jinde, obdivuju je. Jsou neuvěřitelně vzdělaní, kultivovaní a odolní :grinning:

3 Likes

Dík, zní to krásně :slight_smile: . Já si letos asi osobní účast na F1 budu muset odříct, ale úplně se s tím ještě nechci smířit. Třeba to nějak vyjde!

Kdyby jsi jela na Monako, napiš, dám Ti lístky na tréninky a kvalifikaci.

1 Like

Díky, tak to si budu pamatovat! Ale i tak spíš ne :frowning:

1 Like

Mě zaujaly výkony F1 esportovců… Lucas Blakeley a Jarno Opmeer…

Jeden porazil Bottase a druhej Hakkinena.

Však vloni tam jeden e-jezdec vyklepnul první den Vettela :smile: , do druhého dne už si to Seb přece jenom osahal a nakonec byl druhý. Asi jsou tyhle závody celkem specifické, takže třeba i piloti F1 potřebují čas na přizpůsobení a o překvapení není nouze! Jezdci, kteří jsou zvyklí jezdit na sněhu, ale asi určitou výhodu přece jenom mají.