Vettel vedenie Haasu nechápe, do „horala“ Steinera si rýpol aj Wolff | Magazín F1 - F1online.sk

Podla mojho osobneho nazoru bolo vykopnutie z haasu a tym aj okrem ineho vymamenie z pod organizacie ferrari to najlepsie pre micka.

Nejdem o nom pisat, ze je zly lebo kazdy jazdec co tam je je tam z nejakeho dovodu v f1. Mick co to vyhral pred f1, takze zas take poleno nie je. Zalezi skor o to pod aky tim sa dostanes, akych ludi v time mas okolo atd… A ist do haasu nebolo zrovna najlepsie riesenie. Najma ked ides cakat pod ferrari ci sa nahodou nieco neuvolni…

Neviem ci vie niekto, ze preco skoncil mick v haase tak podla dostupných informacii, ktore som mal k dispozicii tak po velkej dramatizácii na netflixe vraj udajne hrozilo haasu, ze skoncia a preto zobrali micka a mazepina aby zachranili tim v f1.
A to nevestilo nic dobre.

Mozno ludia nevedia tiez o tom, ze nebyt jeho otca michaela tak ferrari nie je tam kde je. Hej v minulosti este pred michaelom co to vyhrali ale potom to slo dole vodou a vdaka prave michaelovi sa vytvoril majstrovsky tim s ktorym vyhral tolke tituly…

Nasledne sa vdaka jeho otcovi a ostatnym velkym menam ako lauda atd vytvorili mega uspesny tim mercedes vdaka ludom co tam su niektori doteraz…
Preto by som bol velmi rad v kutiku duse, ze by sa mick dostal prave tam a to uz je jedno ako zo zaciatku rezervny jazdec alebo neskor mozno timova dvojka po hamiltonovi pre russela. Mozno viac ako dvojka ale to uz je buducnost. Najma sa potrebuje ucit vdaka kvalitnym ludom okolo neho.
Vid taky de vries aky je dobrý… Hned s williamsom v prvom zavode a hned body. Ze wau.

Takze nastastie sa dostal z pod ferrari a bude mu lepsie v mercedese ak mu to vyjde a toto ho vezme pod svoje kridla do mercedesu.
Mick nam este ukaze ale chce to cas :muscle:

2 Likes

Asi skor Zhoua: jednak ma rocnu zmluvu, Valtteri tusim 3 a jazdil v pohode ale zas nic svetove.

Možno práve táto situácia by mohla Micka nakopnúť a motivovať. Ak by dostal šancu v Sauber/Audi, mohol by sa už konečne nasrať a aktivovať v sebe to, čo podedil, teda dokázať v budúcnosti sám sebe aj viacerým, že sa mýlili a Steinerovi potom môže ukázať fakera.

3 Likes

Na mě pořád působí trochu zakřiknutě, příliš “hodný chlapec”. Měl by si vzít příklad ze Sebastiana, když mu tolik radil, ovšem ne z toho, co se s námi teď loučil, ale z toho mladého, když kdysi začínal :smile: .

4 Likes

V druhom roku bral v F2 titul. Taký Čou s ním krútil tiež 2. rok a bol až 6., ďalší rok 3. (proti víťaznému nováčikovi Piastrimu a druhému Švarcmanovi).

V F1 nie je len kvôli svojmu menu. Bohužiaľ za sebou nemá silného sponzora a ani Magnussena nezadupal do zeme, hoci druhú polku sezóny ho porážal celkom pravidelne, aj napriek chybám na trati.

Ku a ale Gro tam bol roky, rozbil toho viac

Nikto poriadne nechápe Guntherove zmýšľanie, ale už mi ti príde trápne ako každý do neho a Haasu kope. Rozhodli sa ako sa rozhodli (ja to nechápem a nesúhlasím s tým aby bol Mick mimo f1 a preluhovaný hulk späť), je to ich tým a ich vec

no ono je to presne o tom… par krat ked jazdil Mick super (napr. Kanada, Japonsko) tak prisli bud technicke problemy alebo uplne ze katastrofalna strategia… kedze sa boduje len top 10 tak samozrejme ze tak nemohol nazbierat dost bodov aby Kevina zadupal do zeme

zial, ked mas 2-3 sance za sezonu na lepsie body a z toho realne tvojim vykonom to nevyjde tak raz, zvysok je mimo kontrolu vs tvoj kolega ma stastie ze jemu to vyjde tak to sa potom tazko robia dobre porovnania

Haas ide cestou showky, netflixu, senzacii, im nejde realne o vybudovanie teamu. Oni nevedia a ani nechcu pracovat s mladsimi pilotmi a rozvyjat ich. Radsej zoberu spat cloveka s ktorym sa nedobre rozisli a daju ku nemu dalsiu neosvedcenu geriatriu (a to Hulka mam btw naozaj rad!) nez aby teda boli oni ti, co to nezvladli. Lebo Mick sice ziaden zazrak neukazal, mal mozno par nehod, ale rozhodne ma stale obrovsky, ale ze obrovsky potencial. Lenze to Haas nevie vyuzit.

Svojim sposobom to je cesta: najat nejaku aku-taku stabilitu a dufat, ze teda auto bude dost dobre, aby obcas nieco zajazdili a hlavne malo toho rozbili. Ale dopredu sa velmi neposunu a ak aj ano, chcem vidiet, ako tito jazdci budu bojovat o podia a nebodaj vitazstva. Maju na to?

Konečne rozumný názor od Mikofila, ja síce súhlasím s tým že je mimo F1 ale ako píšeš je to vec, Haasu, Wiliamsu, Alpha tauri, Aston martinu, Mclarenu a Alpinu koho si vybrali a že po ňom nikto nesiahol.

2 Likes

Ďakujem, nazor si každý môže povedať, ale už sa to preháňa ako sa kope do Haasu