Vettel skončí, toto bola jeho posledná šanca, myslí si Surer | Magazín F1 - F1online.sk

Bude mať Sebastian Vettel po sezóne ešte nejakú motiváciu pokračovať? Marc Surer má obavy, že štvornásobný majster sveta už čoskoro oznámi koniec svojej kariéry. Momentálne si totiž nevie predstaviť, čo by ho ešte mohlo udržať v kolotoči F1.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/64169/vettel-skonci-toto-bola-jeho-posledna-sanca-mysli-si-surer

Mohol by napr. otvorit park s kolotocmi a robit tam obsluhu. To by moc energie nezralo a skusenosti z F1 ma na rozdavanie.

Zaujímavé, že takého Alonsa stále vidno aj v kdejakej haraburde, on na seba svojimi výkonmi upozorňoval vždy. Aj v nešťastnej ére Honda McLarenu, aj v slabučkom Minardi v jeho prvej sezóne. Aspoň vidno, kto si tituly v 2010 a v 2012 zaslúžil viac.

Vidno že si ich zaslúžil viac Vettel.

Je to vsechno takove polovicate, vymenit letadlo za auto, rekl bych letadlo za vlak, kdyz uz…

Tak zásluhy jsou hlavně dost neměřitelná veličina, takové příslovečné “naši sice prohráli, ale měli víc ze hry” :smile: . Jinak mi nadpis i celkové vyznění článku přijde zbytečně pochmurné, vždyť Marc Surer tuhle štaci nepopisuje jako nějaké Vettelovo selhání, naopak píše, že problém nejsou jeho schopnosti, ale forma AM. Pátý titul už asi neudělá, ale to není žádná tragédie…

1 Like

Alonso totiž nemá nic jiné. Jeho život je právě jen to závodění. Bylo to vidět v jeho pauze od F1.

Ešte rád bicykluje :slightly_smiling_face:

3 Likes

Samozrejmě, ale to jsem bral víc jako koníček než jako “životní náplň”, jako má Vettel to životní prostředí.

Kde jsi přišel na to, že životní prostředí je Vettelová životní náplň?
Jeho popelařina na tribuně v doprovodu kamer je pouze falešná reklama. Jó kdybys ho někdy viděl jak po sobě uklízí karbonové třísky u svodidel, tak to by byl jiný level.

V podstatě všude kde muže mluvi o udržitelnosti, čisté vodě, životním prostředí, oteplování. Dokonce tomu věnuje část svých internetových stránek jako pilota F1. Samozřejmě, třeba to je jen super PR a já mu naletěl, co já vím.

Víš ekologické cítění musí vycházet ze srdce, né proto, že jsou vedle kamery.
Samozřejmě, že dobrý příklad se cení, ale ten by měl přicházet už od rodiny v tom nejrannějším věku a později dokreslovat ve školách.
A jestli se taková škola neminula účinkem poznáme ve vyším věku třeba podle toho, že si domů nosí lahváče a né z lenivosti pivo v konzervách. :beers:

Očividně znáš Vettela velmi blízko a tak víš co má v srdci a tak dál. :man_facepalming:

Jak už jsem psal. Až někdy uvidím Vettela, (ale i kohokoliv jiného) jak uklízí po nevydařeném závodě uklízí pod svodidly třísky svého vozu který sám rozbil, tak smeknu. O herecké výkony typu “popelář” nemám zájem.

Teď si představ, že to uklízení třísek by bylo reálně větší divadlo než když šel uklízet (mimochodem bez AM pr týmu a jejich kamer), protože by na to musel dostat povolení od FIA nebo čeho, protože se na trati mužou pohybovat pouze traťoví maršálové.

image

2 Likes

To křídlo uklízel pouze proto, že se stále dalo opravit. Na už nepotřebné smetí se ani nepodíval.

Prázné tribuny po závodě nejsou trať.

@Evap ten obrázok pridala myslím trochu na odľahčenie, tak to skús brať trochu s nadhľadom :slightly_smiling_face:

2 Likes

Ten obrázek je super. :+1: Klidně bych ho sem přidal sám, kdybych ho dokázal tak rychle najít.

1 Like