Vettel sa už v aute cíti lepšie, myslí si Binotto | F1online.sk

Rozlúči sa Sebastian Vettel so Scuderiou dobrými výsledkami? Veľká cena Turecka by to mohla naznačiť, veď Nemec získal svoje zatiaľ jediné pódium v sezóne, no ako hovorí staré príslovie, jedna lastovička ešte leto nerobí. Opatrnosť je teda namieste. Avšak, podľa Mattiu Binotta bol Vettelov výkon z nedele dôkazom toho, že sa Nemec začína kamarátiť s monopostom s označením SF1000.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/16657/vettel-sa-uz-v-aute-citi-lepsie-mysli-si-binotto

Nech netrepu…

V tychto podmienkach slo o auto minimalne, dolezitejsi bol talent… A Vettel to jasne ukazal.

V Astone to asi bude fajn sezona v 2021, ale na boj o titul to nevidim… Mercedes je daleko vpredu, a take nahodne VC, kde staci ukazat talent, nepridu vzdy… A 2022 bude znulovana, a vyhravat moze zacat aj Williams…

Cize na mokru nejde o auto, tam sa vykony nuluju… dolezity je jazdec…
co potom na suchu, kde jeden jazdi za podiami, druhy za 10kou… tam to asi neni o umeni, tam je to o sabotovani vsak :smiley:
prasne tak, myslel som si…

vies co? skoda sa hadat…

pockajme, co ukaze Vettel v Astone…

Ak si niekto myslim, ze 4nasobny majster sveta zabudne jazdit, asi sa teraz narodil.

A to 2 zo 4 titulov ziskal po boji az do konca…

Nie ako LH, ktory ziskal 1 zo 7 po boji. Zvysok mu padli do lona prakticky zadarmo.

1 Like

Jeden dobrý výsledok a už ho vynášajú do nebies, ale keď sa to zoberú výkony za celú sezónu tak lepšie výkony predviedol aj Gasly.

Tak letošek jako celek Vettel předvedl jeden z nejhorších výkonů ze všech. Takový Gasly je naopak svým výkonem v popředí a atakuje první pětku. Vettel je na opačném konci.

Vždy keď si otvorím toto forum a sledujem toľký hejt a odborníkov na všetky okolnosti deja, rozmýšlam prečo nevenujete svoju energiu do niečoho užitočnejšieho :slight_smile: bez urážky … podporujte svojich favoritov ale nehádžte špinu na jazdcov, ktorý sú vám len nesympatický … F1 by mala byť o rešpekte ako medzi jazdcami tak aj medzi fanúšikmi … ak vás napĺňa stále niekoho zhadzovať, mali by ste sa asi najprv pozrieť na to aký život žijete vy sami so sebou :slight_smile:

1 Like

Veľmi trefný komentár.

Úžasný komentár :+1:t3::+1:t3:

Pekné tu teraz hejtuješ…nejako si sa “zabudol” na článkoch o Vettelovi po veľkej cene

Ja sa nehadam, cakal som na rgumenty a nic.
V AM ukaze co ? Ze porazi slabeho jazdca Strolla ? Teraz mal 2roky na to ukazat sa pri Leclercovi, aby sa zabudlo na rocnik 2014 :smiley:
4nasobny majster asi zabudol jazdit, lebo od 2017teho zahadzuje body, ako na beziacom pase a to ma stastie, ze pri nom jazdil popdpriemerny Kimi, ktory “budem sa opakovat” ziskal jedno prve miesto za 6rokov vo ferrari…
Takze Fetelove tituly:
2010 skoncil 4body pred Alonsom a to vypadol 3x naskok by mal vacsi…

2011 skoncil 122 bodov pred buttonom co neni zrovna najvacsi jazdecky kaliber :smiley: Weber 134bodov za svojim timovym kolegom

2012 zase pred Alonsom iba 3body, weber skoncil az 6ty co potvrdzuje, ze okrem roku 2014, 2019, 2020 nemal rychleho timoveho kolegu… cize pohoda :slight_smile:

2013 skoncil 155bodov pred Alonsom, Weber stratil skoro 200bodov na neho…

tymto preslovom si ukoncil hejt na najblizsich 100rokov :joy:
snad sa ti bude dobre spat, nam sa spi vyborne :star_struck:

slepe kura sa k zrnu dostalo :smiley:
neni co komentovat, len Fetelovci tu skacu uz do nebies, pritom ked toto predvadzal pravidelne minuly rok Leclerc a zatienoval jednotku timu, cerveni ho oznacovali za placka, zazobanca, tlacenku, psychologickeho sikanistu, ze sa doraba a ptretvaruje a pod. blbosti :clap:

Od kdy je pravda hejt :joy: Nebo oni nejsou letošní výkony Gaslyho mnohem lépe hodnoceny než ty Vettelovi? :sweat_smile: Jsou, jednoznačně :wink:

@hyena Svojimi komentármi ukazuješ akú máš inteligenciu a aké ego … :slight_smile: sladké sny teda

2 Likes

Čo je ale podľa vás ‘‘výborný jazdec’’ ? … Schumacher je napr. legenda ale keď jazdil s Rosbergom v Merc. tak bol 2010-2012 v šampionáte za ním ?! (Je teda Rosberg lepší ako Schumacher ?), Hamilton je dalšia legenda ale opäť psychicky naštrbovať a porážať ho občas vrátane jedného titulu dokázal rovnako Rosberg. Myslím, že ide skôr o to ako veľmi je daný jazdec senzitívny na to, že auto je alebo nie je šité viac na jeho a do koho z dvojice dáva tím viac energie a pozornosti. Psychika potom spraví veľký rozdiel. Za istých okolností vedel byť v histórii rýchly napr. aj Grosjean v porovnaní s tým čo predvádza dnes.

2010 vypadol aj Alonzo 3x,cize to sa vyrovnava. 2011 Buton vypadol 2x a vetel len 1x ked uz tak to su body navyse pre Vetela a rok 2011 mal as 5 vitazov velkych cien preto su tam take velke rozostupy medzi prvymVetelom a druhym Butonom,ukazalo sa kdo jazdil stabilne dobre.2012 zase vyrovnana sezona kde bolo v hre viac jazdcov. A ten kdo povie ze jazdec Mark Weber bol slaby jazdec tak to je uplny magor kedze 2010 viedol piebezne bodovanie F1 a na 3 miesto v rebricku klesol az na konci sezony.Tak isto aj raikonen neni slaby pilot aj ked mu vitazstva nepadali.To uz moze povedat len idiot ze Vettel mal len slabych kolegov.

Vettel rozhodně jen slabé kolegy neměl, Leclerc a Ricciardo jsou silní jezdci.

Vidim, ako sa ferraristi nechystaju na moje vety… ziadne argumenty iba blbe reci do vetra, to su ti nasi cerveni :smiley:
Co ma moje ego s pisanim o F1 ? reprezetujem tu snad svoju postavu ? alebo moje financne zazemie ?
sladke sny ? to chodis tak skoro spat ? :joy:

zato, ze nevies pochopit ze Weber nebol majstrovsky kaliber mi nemusis nadavat hned, ako totalne decko co hned hejtuje, ak ludia nezdielaju jeho nazor… toto je forum, tu mas argumentovat, nie nadavat druhym…
a Raikkonen neni slaby jazdec ? Ten mal svetle chvilky naposledy v lotues, ako prestupil znova do ferrari, isiel dole vodou… Ved jazdieval ledva za podiami…
Tu mas suhrn:
2014 - 19zavodov - 0vyhier - 0 PP - 1najrychlejsie kolo - 0 podii
2015 - 19zavodov - 0vyhier - 0 PP - 2najrychlejsie kola - 3 podia
2016 - 21zavodov - 0vyhier - 0 PP - 1najrychlejsie kolo - 4 podia
2017 - 20zavodov - 0vyhier - 1 PP - 2najrychlejsie kola - 7 podii
2018 - 21zavodov - 1VYHRA - 1 PP - 1najrychlejsie kolo - 12 podii
Akoze Kimiho mam rad, ale zase odtial potial, aby sa po prichodie do ferrari v 2014 oznacoval za dobreho pilota ? To v ziadnom pripade… a Weber nebol tiez ziadny majster sveta…
Taky Ricciardo a Leclerc hned v prvej sezone pozametali s majstrom sveta… Tam bolo vidno kvality hned od prvych zavodov…