Vettel by chcel od Hornera a Red Bullu „viac transparentnosti“ | Magazín F1 - F1online.sk

Já bych to shrnul tak, že když je teď jasný že všecko bylo křišťálově čisté tak je už moc dobře že se o tom vůbec nemluví :ok_hand: :smiley:

Zase zaměřená manipulace s možnostmi

sak si sprav svoju mudrlant, kecy jak koza bobkov ma kazdy, s tebou ako prezidentom

Hele už to uklidni jo, už fakt stačí

tak nerob ramena s provokaciami ked sa potom zos3ries

problem spravit anketu? :smiley: ci na samsungu to nejde?

Pojď mi to říct do očí frajere, když děláš ramena :joy:

tpc level Bob, dobre si degradoval :smiley:

ak ti nechuti vlastna medicina tak neotravuj pan Sebareflexia

ten co ho zaujima F1 sa tu dotahuje s uzivatelmi, ktorymi vlastne pohrda a vycita, ze kde su prispevky o F1 :smiley:

no tak KDE SU PRISPEVKY O F1 mr Kral Fora? :smiley:

No nevím, kde jsou. Si nepochopil tu satiru? Bože :roll_eyes:

ako prekrucac si nesklamal

tak o co ti ide? ignorovat ma nevies, chodit sem neprestanes, mam odist ja, ako “odisiel” Triper? stale cakam na ten piatok ,co si deklaroval, ze sem pride nas5, to neviem co skor pride Triper alebo horner odide po VC Australie :smiley:

Ono se to totiz cele jaksi vymklo kontrole, puvodni zamer medialne pokryt prestup Hamiltona zamazal i vykony mistra sveta, nikoho nezajimaji.

Volal si me? :yawning_face:

az na to, ze tym druhym ktory robil problemy lebo sa viac namotal bol horner a trochu je problem, ze on je nadriadenym tej na ktoru sa namotal a ktora to chcela ukoncit a on to neakceptoval a to bol podla vsetkeho ten problem preco to zacala riesit

a, ze to externa firma vysetrila? ako som to uz inde pisal, tak isto ked si objednas sudneho znalca na v drvivej vacsine on spracuje posudok v tvoj prospech a ked si ho objedna protistrana tak ho spracuje v jej prospech a potom treba vzdy tretieho ktoreho vybera niekto nezavisly vacsinou sud, ktory nariadi spracovat kontrolny posudok
a vies kto vyberal firmu/pravnika ktory to mal posudit? priamo thajci, nie materska firma rb racingu, ale jedna vetva jej akcionarov, ktora ako inak mala eminentny zaujem aby z toho horner vysiel cisty :slight_smile:

to az takto okato by to manipulovali?

Vettelův typicky diplomatický jazyk, který tentokrát neříká nic objevného. Vettel by uvítal více transparentnosti a domnívá se, že Red Bull transparentnosti zůstal něco dlužen. Samozřejmě, protože Red Bull je na prvním místě korporace. Korporace jsou transparentní jedině tehdy, pokud z toho mohou vytlouct nějaký kapitál. Takže Seb má jedné straně pravdu, na druhé se chce říct Vítej v realitě, Sebastiane. Ale myslím, že on to ví a ve skutečnosti jen odpověděl svým jemným způsobem na přímý dotaz.

Za zmínku stojí spíše poukaz na rozpory v podání médií, která cosi chrlila, aniž by měla potřebu nejprve se něčeho sama investigativně dobrat a nepohybovat se na půdorysu laciné senzace a dojmologie (kdo kde stál po závodě a kdo neřekl to, co si nějaký novinář myslel, že snad řekne).

K zastoupení žen: ano, svět má k ženám dluh. Nechal bych je vládnout, ale vládnout bych je nechal právě proto, aby vládly na půdorysu harmonie, klidného vlivu a hledání konsenzu, což znamená antitezi soupeření. Což je ovšem klíčový motiv motosportu, takže ne, ženy v tomto světe nepotřebuji. Rád jim přenechám ten velký svět.

1 Like

ja to skusim vyjadrit jednoducho: ak horner prestrelil, ma sam vyvodit dosledky a skoncit vo svojej funkcii (alebo to za neho urobit niekto iny)… ak je to len vymyslena kauza a ohrdnuta zena sa snazi nieco vytrieskat (ako napr. amber heard), nech si nesie nasledky a nech neplace… nikto tu nebagatelizuje obtazovanie zien (ani to virtualne), ale ked sa to zneuziva na diskreditaciu muzov, nemozno sa nam cudovat, ze nie vzdy zenam v takychto situaciach hned verime, kym nevidime aspon nejaky dokaz… ak by sa napr. ukazalo, ze ta zena len zahrala obet, ospravedlni sa potom verejne? lebo muz sa musi ospravedlnit, aj ked sa neskor ukaze, ze hovoril pravdu (tolko k feminizmu)… uzavriem to tak, ze ak sa stalo nieco nezakonne, maju to riesit organny cinne v trestnom konani a ak len nieco nemoralne, nech si to v RB ticho vyriesia a nam s tym daju pokoj

Nesmysl, neřešit. Nevím o co tam přesně de, ale je normální v práci plácnout babu po zadku i když dělá, že se ji to nelíbí.
Pořdd je to z naši strany lichotka.
Selský rozum se vytrácí.
Zlatý konzervy.