Verstappen: Zničili Algarve, na Turecko nechcem ani pomyslieť | Magazín F1 - F1online.sk

Max Verstappen nemal po sobote v Portugalsku dôvod na úsmev. Pole position mu ušla aj kvôli premávke na trati, navyše jazdiť na ešte stále čerstvo vyasfaltovanom okruhu bolo preňho skôr utrpením ako zábavou. Holanďan pôjde zaspávať nahnevaný na seba, na súperov a azda i na “cestárov” a vedenie okruhu.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/28139/verstappen-znicili-algarve-na-turecko-nechcem-ani-pomysliet

Preco sa chlapci neuhybali …
Ked maju obaja za chrbtom motor Mercedes a Wolf zatelefonoval co sa ma robit, potom je to tazke.

V prípade, že by to urobil Verstappen, tak by zrejme schytal penalizáciu

To chces byt teraz vtipny alebo to myslis seriozne alebo len tak zo seba robis debila? Ako mame tvoj prispevok chapat?

Redbull uz treti vikend po sebe nevie z auta vytazit maximum. Mozno to nievie ani Mercedes, ale tam to v pripade Hamiltona nie je take evidentne. Ako v Imole, body sa rozdavaju az po pretekoch. RB ma druhy rad, takze Perez ma sancu pomoct. Ak Max predvedie podobny start ako v Imole, tak to moze byt v prvej zakrute velmi zaujimave. Bottas bude urcite tvrdsi ako Hamilton.

Nevedia vytazit ? Vsak zajazdil o dost rychlejsie kolo, ako medaky… Z monopostu vytazili, len keby chyby nerobili… a toto je presne, ako rok 2017/18 ked ferrari stali taketo chyby body a potom sa pisalo, ako je medak dominantny…
nebolo vidno, ten Hamiltonov podiel… potom sa to zjednodusene napise, ze mal dominantne auto :slight_smile:

ved vsak si povedal to iste.

Max onedlho zacne chapat postatu majstrovskeho boja… Kazda trat , pravidelne body, psychologicky i skutocny boj o kazdu zatacku v seriali MS.
To nie je len vytipovat si par zavodov a potom lazo plazo. Ma sa este co ucit a mozna raz bude i MS.
Tento rok to nebude. Skusenosti s tymto typom zavodenia este nema, straca nervy a mozna rychlejsia Honda nie je spolahlivy Mercedes.