Verstappen už nebude ponocovať pri simulátore, potvrdil Marko | Magazín F1 - F1online.sk

ja si uprimne nemyslim, ze max tam pojde … jeho povahu Wolff nezvladne ukocirovat podla mna, urcite nie tak ako Marko s Hornerom a GPm :smiley:

jj presne, a sice je ok ze Antonelli testuje o 106, ale v pretekoch to je uplne ine kafe, ked sa Piastri rok a pol ucil ako tak narabat s gumami napr, co antonelli zmoze, ked mu to s nimi nejde ani v F2 :smiley:

Vela bude zavisite od toho, ake vyhladky bude mat motor RBPT, ale ak mu nebude verit, tak ja si myslim, ze tam pojde v 2026. Ked Wolff dokazal tolerovat Hamiltonovi to vsetko, co k nemu patri, tak s Verstappenom si sadnu na pohodu. Verstappen nepotrebuje, aby ho niekto prosil nech jazdi, ked je auto zle. Ani nie je taky, ze by nezniesol kritiku od vlastneho timu, nemusi nikto hadzat vinu na zle umiestnene tlacitka a podobne. Verstappena dokaze zvladnut GP, takze ho zoberie so sebou a vec vybavena. :smiley:

Svědci Verstappenovi jsou většina fóra? Nepočítám ty tvoje multi účty

1 Like

Budeš ho mít rád. Je to malý genius. Pust si tohle video. :slight_smile:

https://x.com/MercedesAMGF1BR/status/1816451884195975589

2 Likes

Jasně že ho budu mít rád, mám rád všechny šikovný kluky a holky.

Jen mu to chudákovi všichni tak zbytečně komplikují.

Dneska jsem podal životní výkon v tenise a stejně jsem prohrál.
Život není fér.

A komplikuje si to sám.
Nemá být tak dobrej, kdyby byl špatnej, tak si ho nikdo nevšimne a hezky si za školou kouří žlutý startky bez filtru.

Nesmíš hrát s Federerem, pak je to těžký :slightly_smiling_face: