Verstappen už nebude ponocovať pri simulátore, potvrdil Marko | Magazín F1 - F1online.sk

Pro Mercedes jediný řešení do budoucna

3 Likes


Max startující vzadu skrz pencli ve SPA? To už tu taky párkrát bylo

3 Likes

No i Saward píše že Sainz nemá v Mercedesu naději, takže jedině Antonelli nebo Max, a jestli Max letos nemůže, pak by to bylo jasné.

2 Likes

Russell musí být celkem nervózní že nemá smlouvu na 2026, protože jestli podepíší Antonelliho tak bude vlastně plně odkázán na Verstappenovi. A to může trvat než se rozhodne, za to na Russella se asi tak vehementně čekat nebude. Nepříjemná situace pro něj.

Na druhou stranu Max teď ukazuje, jak se k týmům bude chovat, když nebude mít nejlepší techniku nebo strategii, oni po něm nepůjdou za každou cenu :smile:

1 Like

Ještě by mě zajímalo jestli Antonelli nastoupí v Belgii, protože přece se pravidla o věku měnila kvůli Mercedesu a Wolffovi.
Ale jedinej, kdo si mnul ruce byl Marko, kdyz se rozplýval nad tím, že tam příští rok dá Lindblada.

1 Like

O Belgii nevím, ale četl jsem, že by Antonelli měl odjet v F2 Monzu a pak jít do Williamsu místo Sargeanta do konce roku, pak Mercedes
Lindblad vypadá nadějně, ale v Maďarsku mu dobře přeplo v těch závodech :grinning:

25.8. Mu bude 18.

Já to vím, psal jsem to tu asi jen 10x :grinning:

Uz jsem tady, naopak cim vic se bude VER menit na sberace drobku tim lip, vypada ze vsem s nim dosla trpelivost, mam rad jeho uprimny nefalsovany brekot :triumph:

  1. NEBOL vytlaceny z trate, trat sa tam proste skoncila a on namiesto toho aby zabrzdil a zaradil sa za toho, co bol na trati isiel okolo a predbehol ho mimo trate. Keby miesto nevratil, ma 5sec penalizaciu. Ked chcete byt nefer a radsej mat 5sec penalizaciu s tym, ze na trati vyjazdi viac, tak rovno chodte domov a odhlaste sa z tohoto sportu
  2. pokazil si to sam, iba a len sam, ked nabural do Hamiltona!
1 Like

Nejdem riesit samotne ponocovanie/hranie a pripadny vplyv, to snad vie Max/RB najlepsie…

Ale ak je vsetko OK a nic to neovplyvnuje, preco to (ponocovanie) uz nebude robit, resp. pride zmena?

Tiez nejdem riesit “uderku” ktoru spominas, ale som si viacmenej isty, ze ak by sa taketo reci (navyse po nevydarenej VC) viedli v McLarene, tiez by tu mnohi (opat) McLaren kritizovali, alebo inych…

Nie tak davno to tu McLaren (Brown, Stella, Lando) po Rakusku schytaval (nebudem nazyvat. ze od uderky), pritom sa nic hrozne nedialo, no aj tak vraj placu, maju makat, nerobit chyby a neriesit blbosti atd. (ironia je, ze dokonca FIA oneskorene uznala ze mali aj pravdu) a teraz hla, kto by mal asi viac makat, menej chybovat a recnit, tak sa neda cudovat, ze sa to na fore riesi tiez… :slight_smile:

2 Likes

Myslim, ze Merc by s Maxom mal viac problemov ako uzitku - mne tam Max nesedi… ten team funguje inak ako je zvyknuty Max a toto by nerobilo dobrotu a je mozne ze Toto len ceri vodu aby sa to zakulisne v Redb hybalo :rofl:

2 Likes

No, ja si myslím, že Toto chtěl Maxe, ale ty poslední GP prostě nedělají dobrý obrázek, tohle by netoler9val každý tým

Ak by chcel Maxa (je vcelku mozne ze hned po odchode Hama to aj asi velmi chcel - majster za majstra) - myslis ze dlhodobo pocital aj s Ruselom alebo s Kimim?

Nemyslim si ze Wolff chtel nekdy VER do tymu.

To či príde zmena je predsa absolútne neodkontrolovatelné.

Alebo si myslíš reálne, že ten Max Verstappen ktorý nebol ochotný viackrát počúvnuť iné príkazy teamu si povie o polnoci, že si už ďalšie kolo nezapne a ide si radšej lahnúť?

Jediný dôvod prečo sa to rieši je, lebo je tu (na internete) o tom asi tak každý druhý článok, lebo ak náhodou si platíš F1TV tak bolo absolútne trápne ako to dookola každých 10 sekúnd omielali a celé to zle vyzerá pred sponzormi. Proste sa urobí vyhlásenie a hotovo.

Jediné čo sa tak zmení je, že Max už nebude chodiť o 3tej ráno online závody ktoré sa streamujú…

1 Like

Ale ja neriesim, ci sa nieco zmeni. Ako poznam Maxa, suhlasim, ze asi moc nie…
Ale mas 2 clanky od tych istych a jeden hovori o ziadnom zlom vplyve a potom ze uz nebude ponocovat.
Tak su to tiez len kecy a tak ako ini kritizovali reci inych timov, je prirodzene, ze sa to deje aj teraz (navyse po fakt nevydarenej VC od timu aj jazdca), len to niektorym vadi… :slight_smile:

@PUFF Jediný kde si to Kimi posral je toto vyhlásenie: Antonelli casts major doubt over Mercedes F1 promotion | RacingNews365
Proste toto nemôžeš hovoriť minimálne open na verejnosť. Okej u Wolfa za dvermi maj pochybnosti ale na verejnosti nemôžeš ukázať slabosť

1 Like

Veď jasné, že sú to kecy.

Ohľadom tej diskusie a kritiky iných teamov a ich “kecov” chápem kam smeruješ. Nechcem sa do toho zapájať, lebo som sa ani vtedy nezapájal ale súhlasím s názorom, že obrana od teamu svojho jazdca je okay po nevydarenom víkende (resp. prirodzená).

2 Likes