Verstappen: Radšej vyhrávam preteky s dvadsaťsekundovým náskokom ako po tesnom súboji | Magazín F1 - F1online.sk

Myslíš, že to bol úmysel?

Jednoznačný.
Masiho měli zavřít a z exekuce alespoň částečně vyplatit škody Mercedesu a Hamiltonovi za způsobené ztráty.

mozno neznasal Torgerov ksicht, ale to sa velmi tazko dokazuje, specialne ak tym Masi nic pre seba neziskal.

Dokazování u soudu by bylo naopak zcela jednoduché. FIA sama docela přesně popsala, kde všude Masi udělal chybu a právníci by Masiho rozcupovali na šupiny.
Dokonce ani v samotné FIA by nezůstal kámen na kameni.

Však celá sezóna bola proti Hamiltonovi a vedeli to už keď upravili pravidlá pred 2021… To čo Verstappenovi prešlo v roku 2021 jazdil ako prasa a Masi bol už iba čerešnička na torte… Ale aspoň že po čase to aj ostatný vedia priznať

1 Like

Právě začíná poslední část závodů veteránů v Monaku.

ale preukazanie chyby a dokazanie umyslu su uplne odlisne veci.

Účetní oddělení v RBR taky řeklo, že porušení cost capu byl omyl a ne úmysl. :grinning:

to bol ale vertikt FIA nie uctoveho oddelenia RB. Napokon dostali aj trest a kedze nasledne nikto dalsi si strop preliest nedovolil, evidentne bol ten trest dostatcny.

1 Like

dobre tomu davaju s tymi veteranmi :+1:

1 Like

sure. Žádná Západní země po WWII už nezačala zbrojit proti jiné Západní zemi, všichni se z toho poučili, meanwhile Rusko, Blizký Východ, Afrika

som myslel, ze sa bavime o sportovych trestoch v F1…

to su originaly alebo repliky?

Originály, alespoň tomu tak bylo v předchozích letech

netrufam si odhadnut ale ak originaly, tak to ma este vacsi punc

Určitě originály když je to závod historických aut. Ta paní vyhrála už ráno závod.

3 Likes

Mysli si o to grázlovi co chceš.

Střelba na ostří nože jako zamlada. :+1:

1 Like

Po očku pokukuji na kyseliny a divím se proč Rowland není v F1.

To se nebude cist pekne. Ale jak se zda tak ma Max smulu. McLaren je blizko a Ferrari bude take. V roce 2025 uz bez Newey, takze asi taky dost vyrovnane.