Verstappen po víkende v Portimau: Verím, že sa sem už nevrátime | Magazín F1 - F1online.sk

Max Verstappen nebol veľmi spokojný po Veľkej cene Portugalska a pevne verí, že sa Formula 1 na tento okruh už nevráti. Holanďan sa trápil najmä s gripom, no nakoniec skončil na druhom mieste hneď za Lewisom Hamiltonom.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/28601/verstappen-po-vikende-v-portimau-verim-ze-sa-sem-uz-nevratime

Ziadny okruh nie je reprezentativny, ani Barcelona. Niekomu vyhovuje viac a niekomu menej. Takze hovorit, ze Barca nam ukaze kto na tom ako v skutocnosti je, mi pride od veci.

Portimao je zaujímavá trať na jazdenie, ale čo sa týka pretekov, je to nuda no. Možno, keď zmenšia monoposty a bude sa dať viac jazdiť za sebou, tak takéto trate nebudú robiť vrásky na čele. :slight_smile:

Maxik ak chce získať titul musí vedieť pretekať aj na menej obľúbených okruhoch a nevyhovarat sa na grip a podobne veci. MC zase idu. Ich koncepcia funguje a konzistencia najmä. Aj keď dvakrát ham nemusím ale MC začínajú fungovať. Ale ja som fanda ferrari a ti majú ešte čo zlepšovať. Ale už to není taka tragédia ako v minulej sezóne.

Co to brát spíše jako výzvu když ti ta trať nesedí, Maxi tomu se říká soutěž kde to nestavějí jen pro tebe.

vobec to nie je odveci.
Barcelonu maju vsetci natestovnu a pravdepodobnost, ze sa niekto nebude vediet strafit do setupu je nizsia.

1 Like

a co sa niekde vysypal? na trati, ktora mu nesadla vyjazdil druhe miesto. podla mna celkom fajn.