Verstappen obhajuje svoju kritiku: Chceme byť perfektní | Magazín F1 - F1online.sk

Max Verstappen po návrate do boxov doslova vypenil a oveľa pokojnejší nebol ani po dvadsiatich minútach, keď mal odpovedať na novinárske otázky. Svoj tím, ktorý je obyčajne bezchybný, poriadne skritizoval, za čo sa aj on sám dostal pod paľbu kritiky. Holanďan je však presvedčený, že presne tak by to v Red Bulle malo fungovať, ak chcú naďalej vyhrávať.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/77722/verstappen-obhajuje-svoju-kritiku-chceme-byt-perfektni

Perfektní je jen Leclercova přítelkyně… Jinak nic.

1 Like

:slightly_smiling_face: To hej, je to pekná baba.

1 Like

tam jde hlavně o to,že si mohl ,zase rypnout do Ferrari ,už ta jeho fotka a ten usměv

Dedo Helmut si potreboval popri vysvetľovaní ich pochybenia rovno hneď rypnúť do Ferrari.

1 Like

To, že Maxík je vo vypätých situáciach nervák, je známa vec.

Nerob to > on sa nesmie kritizovať za to že tlači Maxa inak ta aj tak Blokne :joy:

Ego mu uletelo na mesiac.

Keď to povieš tak ti budem verit. Hoci čo ja viem.

Kdybych byl mladší, hezčí a úspěšnější, tak ji jdu klofnout. :slight_smile:

Že sa ozveš ty čo tu mávaš záchvaty zúrivosti na zlý koment o Russellovi :laughing:

2 Likes

Ja nie som “objektívny” komentátor

Na to že tlači Maxa je besný ako pes

kto pozna holandanov, tak vie, ze toto sa nijako nevymyka z tamojsieho normalu.
A podla toho co som videl tuto sezonu, tak by takehoto pilota potrebovali hlavne vo Ferrari ako sol.

1 Like

Nechapem jednej veci…tak Stevo casto spomina ze chceme vidiet ludsku tvar a nie len PR dristy…ked sa tak stane tak je zle a jazdec nezvlada tazke chvile…to mi nejak nevychadza…kto by nevybuchol v poslednom kvalifikacnom.kole ktore je na P1 ked.ho.povolaju???..a dalsia vec…Verstapen vsetko zvladol neurobil.jazdecku chybu ktora by ho stala umiestnenie alebo naraz takze naopak Maxo nerobi chyby pod tlakom a ze ho.teda.bolo pozehnane v tych podmienkach

:smiley: bacha Puff, na niektorých zahraničných “uvedomelých” fórach by ťa už označovali za “šovinistického a nechutného chlapa” :smiley: .

2 Likes

Max zacina mat prisilne ego…

Ide si pre jasny titul, a jedna takato chyba? Hah, kolko ju urobilo Ferrari.

Keby bol pocet nevynutenych chyb rovnaky, mam pocit, zeby sa zosypal. Jeden pretek hore dole… Myslim, ze chlapec zabuda, ze je tam 20pilotov, a vyhrat si zasluzi aj zvysok pola. CI uz Ricciardo, Bottas, Sainz, Perez, ale kludne aj Mick, Rusell… Proste, toto by mala tato mega hviezdicka akceptovat.

Po tátovi. Jos měl tak silné ego, až to jeho maželku bolelo.

1 Like

Nic hrozné Maxo neurobil, radšej toto ako umelé, naučené pr reči.
K Eiselemu len toľko, že keď začal komentovať tak bol super, svieži závan a klobúk dole predtým ako spopularizoval f1 u nás a v ČR, robí toho veľa a veľa skvelých kníh by si bez neho nebolo preložených, ani by sa nad nimi neuvažovalo a za to mu patrí vďaka, ale jeho komentovanie začína byť otravné, hlavne keď má pri sebe Rosinu. No a na mňa pôsobí arogantne, plus nedokáže tolerovať iné názory, stačí si pozrieť vlákno na twitri pod príspevkom o Maxovi