Verstappen: Nikdy som o Red Bulle nepochyboval, ale musíte byť trpezlivý | Magazín F1 - F1online.sk

Tohle je v podstatě vše shrnující odpověď od “nefanoušků” Maxe. On může prakticky za všechno, dost možná i ty záplavy v Itálii způsobil on :stuck_out_tongue:

1 Like

S tím posledním určitě souhlas, udělal vše pro to aby nemohl vyhrát Fernando. To byla prostě krádež za mokrého dne :rage:

2 Likes

Nikdy jsem netvrdil, že Emil může za všechno, ale v těchto dvou konkrétních případech ano. Na objetí soupeřů měl místa habaděj, ale on se cpal na vnitřek jako by byl na trati zcela sám.

Co tohle?

A aky iny styl by si chcel aplikovat v ,suboji" s jazdcom o kolo?

5 Likes

Ked sa povie trpezlivy pretekar, tak hned kazdemu napadne Max. :face_in_clouds:
Ale fakty hovoria jasne, pri prvom titule bol v Redbulle uz siestu sezonu. Ktory majster si pockal na titul v jednej stajni dlhsie?

Tady Emil naboural do Hamíkového zadního kola. Ale byl na své straně, kde mohl uhnout pouze mimo trať. V tomto případě byl na vině Hamík.
Jen bych podotkl, že se jednalo o postartovní tlačenici, kdy jsou takovéto šťouchance běžné a většinou se jimi nezabývá ani FIA.

Ok, já jen že za tohle dostal právě trest Max.
Ale je dobře, že držíš metr a za tohle dáváš vinu Lewisovi.

2 Likes

Za tohle FIA vůbec trestat neměla. Chápu, že Hamík na kontakt doplatil, ale když FIA tvrdí, že se dívá pouze na čin, né na důsledek, tak v tomto případě trest být neměl.

1 Like

Buď jako Maxe - klidný a trpělivý :sunglasses:

Však i s tím Ferdou jsme se nakonec shodli na nehodě, za kterou Max nemůže :stuck_out_tongue:

Trénuje své vnitřní já? :grin:

S takovým klidem se člověk musí narodit.

Jak jsem získal tak jsem předal :pinched_fingers: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 Like

Neuvěřitelná rozvaha v tak útlém mládí. :blush:

O RedBull :smiley:

1 Like

To ale platí oboustranně, který tým takhle vsadil na tak mladého jezdce, posadil ho do špi.čkového týmu a měl s ním takovou trpělivost? Oni za ním stáli přes všechny bouračky, viz tři rozbitá auta během jednoho víkendu :smile: , zvládli všechny výlevy taťky Verstappena, že Max odejde, když mu nedají auto na titul (to vysílal snad už v jeho třetí sezóně), atd. Na Marka a Hornera může mít každý různé názory, ale v tomhle odvedli vynikající práci, která se vyplatila. Sešlo se jim mistrovské auto v tu správnou dobu, kdy byl Max už schopen to zvládnout.

4 Likes

Alonso za RedBull ještě nejel, kdyby jel, stihl by to ještě rychleji :stuck_out_tongue_closed_eyes:

RB nebyl pro Alonsa dost nóbl.

Já ho taky nepiju :stuck_out_tongue_closed_eyes: