Verstappen je pred Hungaroringom opatrný: Na tejto trati som ešte nevyhral | Magazín F1 - F1online.sk

Max Verstappen prekvapivo nikdy nezvíťazil na Veľkej cene Maďarska, avšak dúfa, že po nedeli už tento fakt platiť nebude. Sám je zvedavý na to, ako to Red Bullu na Hungaroringu pôjde, nakoľko to nie je práve okruh, ktorý by im vyhovoval.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/72125/verstappen-je-pred-hungaroringom-opatrny-na-tejto-trati-som-este-nevyhral

Teraz to das ■■■■■■ Mas dominantne auto.

Zas dominantne auto? Ferrari je stabilne rychlejsie pan inzinier. Nastuduj si co je dominantne auto. To je to co mal Mercedes od 2014 do minuleho roka

zbehnem do tesca po vreckovky ?

Zbehni, ocividne ich budes potrebovat ty, Hamilton aj Russell, vsetko sami plackovia

preco mi pises o ham a rus ? ja sa bavim o verstapenovi. ak sa nedokazes drzat temy, nezacinaj konverzaciu.

RB ma dominantne auto? hm… a preto binoto vyhlasil ze mozu vyhrat zvysnych 10 GP… a preto ziskal leclerc 8 pole positions, lebo RB ma dominantne auto…
Keby Ferrari nekixovalo, mobli byt bodovo minimalne na rovnakej bodovej urovni. a pri dominantnom aute by sa to nemohlo stat…

Nie ty truhlik, debata bola o dominantnom aute a ty mas stavy z toho ze Mercedes nema dominantne auto, takze je to uplne k teme, ze vreckovky potrebujes ty a Mercedes

Bodovo ano, ale auto ma jednoducho rychlejsie Ferrari. V kvalifikaciach urcite a castejsie ako RB aj v pretekoch.

To ake je aktualne skore vobec neodraza pomer sil, lebo piloti Ferrari, ich boxovy murik a spolahlivost nie su pripravene na boj o titul. Co je skoda, kedze postavili najrychlejsie auto. Ale snad sa este chytia, nie je to zas take priepastne a este maju pol sezony.

Dominantné auto mal mercedes tak v roku 2014, 2015, 2016 a 2020, pretože pojem dominantné znamená, že má výrazne navrch. To čo sa deje tento rok je niečo ako bol minulý rok RB a merc s tým rozdielom že ferarri chybuje a piloti tiež takže vlastne max nemá súpera a tým pádom je bodový stav taký aký je.

2 Likes

Ako psies, debata bola o dominantnom aute a ty sem pleties jazdcov mercedesu. Asi mas problem reagovat, ale zaroven sa aj drzat textu. Ale to som si vsimol teraz posledne v nejakej newske kde ta dali asi 5ti ludia dole za tie blbosti co pises :smiley:

O com to rozpravas? Pijes ked surfujes?

dalsi koment mimo temu ? aspon si mi dal za pravdu, dik :+1:

Nie, vobec neviem o com tu hovoris. Ale ked uz je rec o komentoch mimo temy, tak sa pozri na seba ty autista. Tu zacnes splietat nejake kraviny o tom ako ma “dali dolu” :rofl: IQ asi dalej nepusti, co?

1 Like

smajlik si doplnil aby to vizeralo ze to mas na haku ? pritom tym utocnym komentom si mi dal len za pravdu.
urazat vie kazdy, no argumentovat vlastne blbosti ti uz nejde. najprv trepat a potom urazat, to je tvoj zivotopis tu na f1