Veľa ľudí ma pred Alonsom varovalo, tvrdí Ocon | Magazín F1 - F1online.sk

Fernando Alonso si v kráľovnej motoršportu vybudoval nelichotivú povesť nepríjemného tímového kolegu, a to najmä v čase súbojov s Lewisom Hamiltonom či Felipem Massom. S týmto názorom sa však nestotožňuje Esteban Ocon, ktorý s ním aktuálne zdieľa garáž stajne Alpine.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/64277/vela-ludi-ma-pred-alonsom-varovalo-tvrdi-ocon

Já si počkám na Ubulenou_Lentilku, ta vše o Alonsovi pozná nejlépe takže … :thinking:

1 Like

Zatím se budu snažit ho zastoupít já. :wink:
Nějak se zapomělo na Piqueta. Ten by se nejspíše autorovi tohoto článku do tématu moc nehodil.

Vždyť jsou s Alonsem stále kámoši a je velvyslancem jeho značky Kimoa :slightly_smiling_face:

…nebo snad Piquet řekl na Alonsa špatné slovo? :grinning:

Alo je dobrý politik.
Dokážu si živě představit jak Alo Pikému Místo výpalného raději nasadí čapku na hlavu a tím legalizuje odměnu za svodidlovou story. :slightly_smiling_face:

Piquet byl zjevně taky výborný týmový hráč, jen jezdec nic moc.

Flavio Pikému slíbil prodloužené angažmá, ale slovo nedodržel a vyhodil ho. Teprve potom všechno prasklo. Holt slova se dodržet musí.

Piquet je moula že si od Flávia rovnou tu smlouvu nenechal podepsat, když už se rozhodl na tak nepěkný počin kývnout.

Spíše je moula, že do takové sviňárny šel.

Takže moulu jsme našli :grinning:

No nevím jestli je výraz moula to správné slovo. Spíše bych ho označil jako mulu.

I mě moula. Mula za svůj úděl většinou nemůže.

To máš recht. Tímto se všem mulám veřejně omlouvám. :slightly_smiling_face:

Zatím se nezdá, že by Renault měl se svým vozem nějak výrazněji poskočit nahoru, takže boje o titul se tak rychle u Alonsa konat nebudou a u Ocona taky né. A přestup Alonsa do lepšího týmu s dnešním přetlakem nadějných jezdců se mi taky Apinko nezdá moc reálné.

Alonso má za sebou dobré sponzory a to mu stále dává šanci se ještě někde uchytit. Třeba Williams by ho nejspíše rád vyměnil za Latifiho. Tam by byl hodně platný.
Ale bez spekulací. Alovi se už jeho kariéra krátí a ví to i on sám. Zkušenostmi už překonal Rubense a stále jezdí dobře. Možná přes hranu možností vozu, což může být příčinou poruch na začátku letošní sezóny. Pokud odhaduji správně, tak se to v úzkém kruhu F1 rozkřikne a ztíží mu to další angažmá.
Ale dost spekulací, je to pouze můj pocit. Navíc je na přestupy ještě hodně brzy, proto mějme ještě trochu strpení.

Ti z Alonsa pěkně praská žilka

Tak jestli je to Apinka jak tvrdí Ferda tak je to jasný :smile: Ono proč hodnotit realitu od Ocona když si člověk může vymyslet jakýkoliv “kdyby” a tam dát Alonsovi čoud :wink:

Tak u spoustu lidí dochází k probuzení z Gate07 až teď, když někdo stále nechápal, že ALonso jako pilot neměl nic s tím transferem dokumentů a dokonce nemohl ani za to, že Ham neposlechl tým vQ3 v Maďarsku a v prvním kole schválně zbrzdil Alonsa. Ten zásah FIA tehda byl totálně mimo a to co dělal Dennis už tuplem no a Ham mu tu oddanost krásně vrátil odchodem z McL

Ham si sám vykoledoval odvetu, při tom když už jsme u toho, Alonsa ten trest za to stál titul. Do toho se FIA neměla plést.

Ono lidi zapomínají, nebo nechtějí vědět.

1 Like

titul v 2007 pre McLaren? Ferrari bolo pripravene bojovat za zelenym stolom ak by ten titul nevyjazdili na trati a je realne, ze by dosialhli diskvalifikaciu Mclarenu aj z pohara jazdcov. 2007 bola z pohladu sportu ako celku (nie diania na trati) jedna z najhorsich sezon (samozrejme odmyslim tragedie ako v’ 94). Titul pre Ferrari bolo vykupenie. nemyslim, ze suboj Alonso - Hamilton bol ferovy…