V Mercedese som nikdy nebol takto zapojený, pochvaľuje si Bottas | Magazín F1 - F1online.sk

Valtteri Bottas zažíva úplne novú kapitolu svojej kariéry. Desaťnásobný víťaz veľkej ceny síce v Alfe Romeo ťažko pridá do zbierky ďalšiu víťaznú trofej, avšak nezdá sa, že by mu to prekážalo. Skrátka si užíva to, čím preňho motoršport vždy bol, obrovská zábava a radosť.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/73990/v-mercedese-som-nikdy-nebol-takto-zapojeny-pochvaluje-si-bottas

Bottas uz by mohl prestat s tou smutnou nostalgii, sedel ne ve viteznem, ale v mistrovskem aute nekolik let.

2 Likes

Bottas je fajn chlapík.
Len mal smolu na kolegu…

Forza

Link… Marko-zhodnotil-vsetkych-pilotov

od teba každý príspevok je obohatenie pre túto stránku, tak nech sa hanbíš aj tu… :rofl:

1 Like

Jasne, a to ze ho vzdy podpisali len na rok a cely team tahal Lewisa, to nespomenies. Odborník …

1 Like

Koho chleba jíš, toho píseň zpívej …Kral s Hajselem bo jak se jmenuje ,by vam to řekli jak to je ,ti dva maji vždy pravdu a ještě se u toho zasmějou ,jak su chytři a zabavni :laughing:

Divím sa Bottasovi, že nepodniká kroky potrebné pre prestup do Alpine/Mclaren. Najmä Alpine potrebuje rýchlejšieho skúseného pilota, takže buď sa pokúsia vzkriesiť Ricciho alebo by mal byť Bottas hneď ďalší kandidát. Alfa Sauber pôjde očividne zasa dolu a Bottas zostane jazdiť na chvoste

Nikdo se do ALpiny nehrne čím to asi bude?

Přečtěte si článek a ne nadpis. :slight_smile:

Ved jemu je dobre v Alfe…tam ma pohodlie vie ze alfa hore nepojde…mclaren ma vyssie az najvissie ciele a s tym je spojeny obrovsky tlak ktory mal v mercedese a ktory pre neho neni…proste neni to dravec typu Alonsa Verstapena atd atd…v alpine by sa mu nepacilo zeby ho zrejme Gasly porazil a mal by Marka za zadkom…je mu je faaaajn

J.Chroustal. Pridal si si dalsi trolsky nick. Fakt ubohe. Rukopis a myslenie drevenejo konika sa nezaprie…

Opat pod uroven, ale u teba a podla teba standard…

Bottasovi sa vrátila radosť z pretekania v Mercedese bol zatlačený na vedľajšiu stranu kde sa všetko podriadovalo Wolfovi a Hamiltonovi a on nie je povaha na rozbroje a boje ako bol napr. Rosberg či bude Russell budúcu sezónu.

Forza

“Bottas je fajn chlapík.
Len mal smolu na kolegu…”

To iste by si napisal o Maxovi a jeho kolegov v RB?
o Leclercovi a jeho kolegov vo Ferrari?
atď…???

Bottas je fajn chlapik a to by stacilo…

1 Like

Spasitel

“Bottasovi sa vrátila radosť z pretekania v Mercedese bol zatlačený na vedľajšiu stranu kde sa všetko podriadovalo Wolfovi a Hamiltonovi…”

a ktora dvojka v top time nebola, nie je a nebude zatlacena aby sa vsetko nepodriadovalo sefovi a jednotke v time?

Snad ked sa budes dostatocne modlit a spasis celu F1 a bude to potom spravodlive pre vsetkych… Boh ti v tom pomahaj…

Bottas potrebuje kopat do zadku jinak nic nezajezdi, proto ty jednoletky. Ziskal vitezstvi a podia, ale na titul potrebujes neco vic nez uplakane oci.

Z pilota se stane dvojka v hlave.

Nejak som sa v tom stratil. Čo má s Alpine Gasly a hlavne Marko ?

A hej pomylil som si Alpha Tauri s Alpine😁

Ty zdegenerovaný potomok incestu preber sa

A nemal smolu ??? Keby tam nieje dark knight, tak je na tom lepšie.