V Mercedese netušia, prečo bol Hamilton o toľko rýchlejší ako Verstappen | Magazín F1 - F1online.sk

Mercedes v Katare jazdil akoby inú ligu. Lewis Hamilton vyhral kvalifikáciu s najväčším náskokom, aký mal v tejto sezóne ktorýkoľvek majiteľ pole position, a rovnako neohrozeným spôsobom kontroloval celé preteky. Red Bull mu absolútne nestíhal. Andrew Shovlin tvrdí, že to prekvapilo aj inžinierov strieborných šípov, ktorí si nevedeli vysvetliť, prečo boli o toľko rýchlejší ako Red Bull.

Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/49556/v-mercedese-netusia-preco-bol-hamilton-o-tolko-rychlejsi-ako-verstappen

Toto je dobre povedane.
My sa posuvame.
My vitazime.
Toto nie je individualny sport.

Čistá Lewisova rýchlosť, nebolo by to prvýkrát čo predviedol podobné kvalifikačné kolo.

Sak to uz Wolff povedal… Moze za to Verstappen a FIA: Prebudili leva :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

4 Likes

@raptor22 Neviem ako vas, ale mňa Toto začína baviť.

Každopádne toto je zase len politický odkaz…

Nvm ci bavi je to prave slovo… Mam radsej jednanie na rovinu a on trepe dve na tri a hovori to s plnou vaznostou, je trapnejsi ako nasi politici podla mna. Ak si chce robit srandu, nech si spravi stand-up show alebo nech ide do cirkusu. Je tu minimalne 5 adeptov na fore v ktorych vidim velky potencial byt Wolffovymi klaunami :slight_smile:

1 Like

Astony ako kopie Mercedesu tiez sli dobre.
Tymto autam tento okruh sadol.
Mozno ten dalsi viac sadne RedBullu, ktovie.
Aby to bolo ferove, tak ako mal Maxo v Baku technicky vypadok, mohol by tentokrat postihnut vypadok Lewisa, aby to bolo zarovnane.

Bol rýchlejší napr. aj vďaka ich zadnému flexi krídlu.

To asi áno, ale nemyslím, že to bolo ilegálne ako to obišli, takže im RB nemôže nic.

Toto… tie drísty sú už trápne… proste ste rýchlejší… a my žerieme seno… TOĽKO štastia ako má LH už v posledných sezónach je totálne unfair… ale je to tak… Všetko hrá pre neho… a k tomu ešte Toto… a motor… s prstom v… uchu to dá ako by to dal hocikto iný.

1 Like

stastie nejake ma, ale netreba zabudat, ze na neho maka 2000 ludi. polovica z toho v motorarni kde nie su obmedzeni rozpoctovym stropom.

1 Like

No, veď krídlo RedBullu na začiatku sezóny tiež nebolo ilegálne, dokonca malo také riešenie viac tímov, a pozrime sa, ako to dopadlo. Ale súhlasím, RedBull s tým nemôže nič. Niekto môže, niekto nie…

2 Likes

Osobne si myslím ze tam sa ukázala politická slabosť RB.

Ako pises niekto moze niekto nie.

A kto moze zavysí od toho hore.
Ako som pisala mat najlepší tím, auto, pilota nestačí, nepomôže ani motor ani rozpočet kym to politicky nestojís. A Horner to par krát nezvladol.

Mne bol niekedy výrazne sympatickejší ale poslednú dobu mi lezie hrozne na nervy.

Ilegálne to nemali ani RB no aj tak museli krídlo vymeniť.

Veď prave o to ide… Ze Mercedes to ustoji…RB nie