V Aston Martine sa už teraz chvália, že našli medzery v pravidlách: Máme chytré inovácie | Magazín F1 - F1online.sk

Nič v zlom chlapi ale mali by ste si trochu ozrejmiť finančníctvo a nalievanie prachov do F1 ja viem že Toyota dávala veľa a nič, Ale toto sú Saudi a hlavne ARAMCO. Tý majú iné prachy ako Toyota a hlavne sú to araby a oni to chcú na milión ovládnuť a Stroll kvôli synovi tiež naleje do týmu všetko.
Arabi teda Saudi minulí rok chceli kúpiť celú formulu1 od Liberti len im to ZATIAL nepredali. A to je hlavný dôvod prečo si myslím že oni budú chcieť vyhrať a byť najlepší , prakticky bojujú už medzi sebou iný arabi majú už sčasti Ferrari ale aj McLaren a tak majú araby konečne okrem Futbalu aj iný šport ktorý môžu ovládnuť ale aj sa oF1 baviť v palácoch a machrovať jeden pred druhým. A nech mi nikto nepíše že to je hlúposť a že to už tu bolo, no nebolo v F1 takýto dravých a bohatých a mocných. Viete asi moc málo aká je F1 hračka pre bohatých a samozrejme aj ich výkladná skriňa ktorá ukazuje ich moc a nadradenosť. F1 už pradávno neni o malých týmoch typu Williamsu.

Nepřeháněj, já četl že jen o 2,4s :slightly_smiling_face:

1 Like

No, Arabové jsou v F1 už dlouho, začali jako Saudia v 70. letech, v roce 1979 zrovna Williams financovala i rodina Bin Laden, jméno měli na autě.

Aston nesleduji, vim ze to tak vypada :wink:

Chalani môžem sa spýtať, kde ste to čítali? Lebo to nemôžem nikde nájsť.

1 Like

to bolo veľmi malé financovanie a bolo to pre nich len oťukávanie v reklame ale áno postupne je toho viac a viac a nakoniec naozaj dosiahnu čo chcú aj kopec VC tam je vela a ešte aj dáka pribudne , aj týmov postupne bude viac čo budú vlastniť časť alebo celý, a nakoniec im Liberty predá aj tie právana F1 čo kúpili od Ecclestona za babku 4,4 Milard. a teraz by chceli 50 miliárd - 20 sa im absolútne nepozdávalo. AM má z čoho čerpať, prenich finančný strop priam utrpením , ktorý ale vedia najkrajšie obísť. 2022 dva uplne nové koncepty áut, aleže úplne odlišné jeden na Ferrari a druhý na RedBull a zmestili sa do stropu aj s novou fabrikou a novými drahými ing a samo aj s managmentom . Sú naozaj favoriti na doplnenie top štvorky.

To jsem přidal ještě Alonsovu 0,1s. :slight_smile:

Mě by stačilo, když to bude auto blízko top3, to by pak bylo repete 2012

Arabove maji hodne penez, ale u niceho nevydrzi dlouho, pochybuji ze by chteli vlastnit neco jako F1, jednu formulovou serii uz meli a vydrzela dva tri roky? Nejsou to drzaci, pohrajou si, zabavi a jdou jinam, stejne jako si koupili MS ve fotbale, jen na chvilku, priste je zas chytne neco jineho…doufam ze ne hokej.

Postavit hokejovou halu na poušti žádný problém není, ale co takové skoky na lyžích?

Pockej skokansky mustek je hned, rozmontuji stadion a smontuji to do vysky, trava na doskok zbyla taky…

No jó, ale tahej na můstek v poušti kýble se sněhem. :smiley:

Je prece umelej :+1:

Umělej (myslím plastový) nemá úroveň. S tím by se všichni arabům pouze vysmáli.

Všetko sedí okrem jendého bodu, na ktorom je to celé postavené :

Zvyšok bodov už iba dokresluje situáciu, ale kde si konkrétne toto čítal?

Musis cist i tucne pismo, posledni veta…:wink:

Kámo sorry ja som čítal triumf a nie trumf moja chyba :smiley: :smiley:
Každopádne už duplom neviem ako ti z tých bodov mohlo výjsť že by mali všetkým ujsť a už ich nik neuvidí… to že majú ambíciu bojovať o víťazstvá vieme všetci a k tomu sú aj náležite sebavedomí, ale nič o tom že porazia celú konkurenciu a ani nič v podobnom význame nik nespomenul… iba že majú vychytávky o ničom revolučnom nik nevraví, a aby zrazu zrýchlili o 3 sekundy (aby predbehli najrýchlejších) tak na to by potrebovali niečo sakra revolučné, vychytávky budú mať všetci…

To byla ironie, omlouvam se…

1 Like

dneska je to tazke s tou ironiou co :smiley:

To je fakt, nechci svet bez ironie :+1: