Tentoraz žiadne kontroverzie: Všetky tímy sa v roku 2022 zmestili pod rozpočtový strop | Magazín F1 - F1online.sk

No nevydrželo. Nevím, proč je tu potřeba chodit a rejpat, útočit: to byla zaslepenost, RB nic neziskali, to se jen hejtovalo.
Však v klidu, RB porušil cost cap na 2022, nikdo jiný ne a nikdo ho letos neporušil. Jako chápu, že si tu x lidí přálo porušení cost cap od AM, ale bohužel

Helmut je vzorem :grinning:

Během dubna/května tu x lidí utocilo, že jak budu obahjovat AM až se prijde na poruseni cost cap

Jak jsem tu nebyl, tak tady byla anketa kdo komu fandí, jestli jezdci, nebo týmu.
Řešili jste, že tu není nikdo, kdo by fandil jenom týmu…
Tak se teda hlásím, já fandím pouze jednomu týmu, od jeho vzniku a žádného oblíbeného jezdce jsem nikdy neměl, kromě drobných sympatií k Júkimu.

1 Like

A jaký tým to je? Haas? :grinning:

Tak Helmut jejich překročení stropu zlehčoval že teď už to bude asi 6 týmů :sweat_smile:

To myslím, že víš moc dobře, ten nejhorší.
Nějak mě to k nim táhne, já taky porušuju cost capy a podobné věci každý den…

aj toto s lewisom

Myslel jsem, že je to obecně známo, že jsem stejně nemorální pacholek jako oni :slightly_smiling_face:.

1 Like

@temneny_syr @Hedgehog prosím pánové, co těch 6 týmů podle Helmuta? :smiley:

jo ty si se nechal koupit za ty kšitofky vlastně :smiley:

V kontextu hysterie, kterou Toto Wolff živil všemi silami a kterou svými nešťastnými výroky podporovali i šéfové dalších týmů, se člověk jen stěží ubrání závěru, že konkurenční týmy rozehrály politickou hru proti Red Bullu a domyslely ji stejně jako Mercedes ve věci loňské úpravy podlahy, která zbavila Red Bull jediného vážnějšího konkurenta (byť z hlediska titulu už měl Red Bull na Ferrari náskok, který stačilo hájit).

Problém je v tom, že v atmosféře hysterie věcné poukazy zaniknou. I na fóru se část přispěvatelů chytala toho, že to “řekl Wolff”, “řekl Brown”, “řekl Binotto”, tudíž to musí pravda. A jakmile to převeleli do stadia “ad hominem”, věcné poznámky už mohly bojovat jedině s větrnými mlýny. Stejně jako poukaz, že tři jmenovaní mohli mít postranní motiv, proč vypustili z úst to, co vypustili.

1 Like

Taky ti jednu pošlu z příští várky jestli chceš.
A budeš další koupenej :grinning:.

Sa zabudol namazat kremom klasicky :grinning:

Prečo? lebo Helmut může a ještě pár jedinců na foru a ostatní ne? :stuck_out_tongue:

Tak ještě, abys nám netleskal :smiley:

Do tohto nejdem mas pravdu

Takže, když to řekl Bretnix, tak je to pravda?

No ne, Stius tu trefně ukázal na to, jak RB se k tomu vyjadřoval, přitom se tu opírá o Wolffa, Freda a Browna za jejich prohlášení

My ty podvodníky nakonec zastavíme :slightly_smiling_face: Je to pro ně škoda že si ten škraloup táhnou sebou, šlo by to i bez něho, jenže takhle tam je :wink: