Stella: Mal by som starosti, keby sa Lando bez rečí vzdal vedenia | Magazín F1 - F1online.sk

Nevím, díval jsem se na záznam až dnes a zvorali to pořádně. Lando otrávenej, Oscar si to první darované vítězství asi ani pořádně neužil a na to, jaký bombastický výsledek tento víkend udělali, tak to má spíš takovou pachuť. Neměl bych problém s tou výměnou, kdyby se Piastri dokázal držet tak 2 s za Landem. Ale jako pokaždé v druhé půlce totálně odpadl. Kdyby šli do boxů ve správném pořadí a pak si to rozdali na férovku, vyhrál by stopro Norris.

2 Likes

První darované ano, ale celkově třetí vítězství.

1 Like

Třetí? Jak to myslíš? Jednou vyhrál sprint, ale to nikdo nebere vážně… A co má být to třetí?

Sprint je sice poloviční závod, ale i v něm je vítěz pouze jeden.

Jak říkám, nikdo (ani jezdci) sprint neberou vážně. Proto se ani tuším do statistik nepočítají, jedině jako zvláštní kategorie pro nadšence.

@fujtajblik No a to třetí vítězství :smile: ?

Zmátlo mě 25 bodů v Rakousku.

1 Like

Takže jak říkám. Jedno darované a jedno, co se stejně nepočítá. Plus ta “oslava” - měl si to vítězství radši nechat na příště :smiley:

Já hlavně doufám, že si dalších vítězství ještě bude hodně užívat.

Deja vu 2007. :grinning:
Zatial nejde o nic,ale ked pojde o titul, tak ho McLboys neziskaju. Timy su vyrovnane a mat dvoch vyrovnanych jazdcov moze dopadnut ako v 2007.
Taku dominanciu, aku mali Prost so Sennom, mat nebudu.

1 Like

Třeba zítra je takovej pěknej den, navíc před přestávkou, bylo by dost času na oslavu.

Budeme si muset počkat. Zatím vypadá McL poměrně dobře a Emil na startu klesne.